Skocz do zawartości

BMW E65 lift kodowanie AUX


crm1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś może pomoc mi zakodować AUX w mojej poliftowej E65?


Czytałem wiele tematów na forum ale nie ma konkretnej informacji i nikogo kto chciałby mi pomóc.


Auto mam z połowy 2006 roku i radio ASK z przyciskami.

Udało mi się zmienić przez NCS i zakodować Aux na aktiv - pokazała się ikonka Aux na wyswietlaczu nawigacji ale nie jest ta funkcja aktywna.


Problem w tym, że nie mogę dodać w FA +NAUX. Wywala błąd : Following feature is invalid for FA: +NAUX


Czy ktoś może mi podpowiedzieć co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla potomnych....


Sam poradziłem sobie z problemem dodania do FA +NAUX.

W E65 nie dodaje się nic do FA. Wystarczyła zmiana Radia ASK na powyżej 09.2006 , kodowanie aux aktiv oraz dołożenie kabla w odpowiednie piny - te w radiu zaraz pod bezpiecznikiem.


Pin 2 - kanał prawy

Pin 7 - kanał lewy

Pin 8 - masa


Zatem nic nie dodajemy do FA dla E65!


Zastanawiam się jednak czy pod radio nie zakupić czegoś takiego... po co kabel jak można łączyć się przez bluethoot...

Ktoś ma takie coś? Jeśli mam oryginalnie bluethoot ale tylko do rozmów głośnomówiących nie będzie trzeba przełączać się z rozmów na słuchanie muzyki? Czyli telefon będzie pokazywał dwa urządzenia BT?


Zobacz ofertę: Adapter Bluetooth dla BMW M-ASK, CCC, bezinwazyjny https://allegro.pl/oferta/adapter-bluetooth-dla-bmw-m-ask-ccc-bezinwazyjny-8212581611?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...
Witam, posiadam E65 z 2005 roku. Mam problem z kodowaniem auxa. Nie mogę znaleźć funkcji aktywowania. Tylko raz udało mi się zaczytując mmigt zapisałem nic to nie dało chciałem znowu aktywować i już jej nie mogę znaleźć. Może mi ktoś pomóc?

 

Witaj. Jeśli nie zmieniłeś radia Ask na datę po 09.2006 to nie będzie działać mimo, że aktywujesz AUX.


Aby aktywować AUX trzeba przekodować moduł MMIGT , odszukać AUX i zmienić na aktiv.

Wtedy pojawia nam się ikonka aux na monitorze nawigacji. Ale tak jak napisałem wyżej nie zadziała z radiem sprzed daty 09.2006.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.