Skocz do zawartości

Problem z PDC


sebol45

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki że post pod postem, winowajca znaleziony :D faktycznie winny był czujnik po odpięciu go pdc ożyło :lol:. Fakt ze jeszcze dwa dodatkowe okazały się trafione ale grunt że pdc żyje. Reasumując jak się komuś pjawi ten błąd na inpie 9E3B E2 plus co tam jest napisane i oczywiście jak moduł sprawny to winowajcą będzie czujnik. Mi teraz oczywiście inpa pokazuje trzy inne błędy.

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za pomoc przedmówcy :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jeszcze mała aktualizacja problemu może komuś się to przyda. Więc tak po podpięciu nowych czujników pdc zadziałało tylko na sekundę i kaputu o co chodzi, inpa i sprawdzam a tam błąd czujnika ale sprawdzam wszystkie cykają. Wypinam ten który pokazało że walnięty zamieniłem go miejscami i odziwo pdc zaczęło działać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od ostatnich tygodni walcze z problem moich czujników. Mój błąd to 9E3B, przemierzyłem wiązki jeden kabelek przerwany (naprawiłem) a tak to wszystko okej. wymieniłem moduł który działał w innym aucie u mnie nie cały czas z tym samym błędem. zauważyłem że po odpięciu czujników błąd znika( 9E3B convertersupply) i wyświetla błędy czujników. ma ktoś może jakieś pomysły? co mogę jeszcze zrobić? bardzo proszę o pomoc.



dodam że napięcie mam 12v na moduł i łącze się z nim bez problemu za pomocą IMPY :cry: :cry: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz na wiazke czy nie jest przetarta, lub sama wtyczka czy nie jest zasniedziala

Siemka

Pdc działa jak należy wiązka cacy jest, najśmieszniejsze jest to że jak włożyłem z powrotem ten czujnik w stare miejsce to pdc przestaje działać ot ta elktronika w bmw :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.