Skocz do zawartości

[e65] wahacze tył duże typu H


dajmon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest ktos w stanie załatwić dwa wahacze do tyłu do e65 w dobrym pieniądzu? Chodzi mi o te duze wahacze w kształcie litery "H". Musze wymienic je w przyszłym tygodniu z całym zawieszeniem, a w Bydgoszczy w ASO ich nie maja i powiedzieli ze nie bedzie ich do 8stycznia na pewno... a ja potrzebuje je miec do 5 stycznia... :/ bo juz wszystkie wahacze, amortyzatory mam i jestem w serwisie umowiony na wymiane na 5stycznia wlasnie :/ czy ktos jest w stanie pomoc ? Jak nie to wycieczka do Berlina mi sie szykuje po te wahacze ;)

 

Podaje numery czesci:

33 32 6 770 769

33 32 6 770 770

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety wahacz z prawej jest tak wybity ze guma gdzies zniknela :P mozliwe ze przez koła 21" ;)

ale teraz wymieniam wszystko... przod i tył, wahacze amorki i co mozliwe zeby auto sie prowadzilo.. :)

 

do tego typa nie ma numeru telefonu... :( no nic... mam nadzieje ze ktos moze zadzwonic do swojego dealera i sprawdzic czy ma u siebie na stanie takie wahacze... :)

Edytowane przez dajmon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ci sie z nimi stalo, ze wymieniasz? Widze ze cena ok 350 euro za sztuke, nieźle.

 

Moge Ci polecic tego goscia na allegro, ma dobre ceny na oryginalne czesci: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=12821061. Kiedy sciagnie - musisz go zapytac.

 

Mam mieszane uczucia co do tego sprzedawacy, części oryginalne ok, ceny też ok, ale można znaleźć też taniej ze sprawdzonego żródła. Gość kombinował z wystawieniem faktury bo niby po co mi ona...

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
no niestety zdążyłem się o tym już przekonać, że dostępne są tylko orginały w serwisie i to za ponad 1400zł od sztuki, poza tym te tuleje nie dość, że są aluminiowo- gumowe to jeszcze zrobione w minimalnym stożku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

czy cos sie zmienilo w temacie?

 

czy ktos wymienial tuleje w wahaczu dwuramiennym z tyłuu

OE 33 32 6 753 107, 33 32 6 753 108

 

w necie znalazlem

http://makonnen.pl/product-pol-10638-LEMFORDER-TULEJKA-WAHACZA-TYL-BMW-5-E60-61-03.html

https://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3130333020320-LMI34933-O22656-silentblock-wahacza-tyl.html

 

czy jedynie caly wahacz ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wahacz ma wymienne tuleje, tak samo jak tylna belka ma wymienne tuleje, jak się zużyje tuleja belki, to nikt nie będzie kupował w aso za 6 tys zł nowej belki, tylko kupi tuleje za 50 zł.

Do wahacza H koszt jednej tulei to około 50-60 zł A są dwie na stronę, a i jest dostępny specjalny ściągacz do tulei za około 265 zł, którym wyciskasz starą, ściskasz nową i wprasowujesz ją. Cała filozofia... i to jednym narzędziem, no chyba że komuś po głowie chodzi wywalenie tulei młotkiem (nie ma szans)

 

Jest taka firma REGUM ze skórzewa, która naprawia zawieszenie, wystarczy im dostarczyć wahacz i za 150 zł za jedną stronę wymienią tuleje wraz z tulejami lemforder)

Najlepiej kupić najtańsze na allegro wahacze H wysłać im do wymiany i jak odeślą gotowe macie na podmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.