Skocz do zawartości

brak sił do E32...


R.M.K

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie serdecznie. Jestem tutaj na gościnnych występach gdyż piszę w imieniu znajomego który jest na bakier z komputerami etc.

Sprawa tyczy się e32 5.0 V12. Kolejny mechanik rozkłada ręce po 3 miesiącach grzebania i nadal nie wie co jest grane... samochód pali KOMPUTERY. Tak dobrze widzicie, gdzieś coś po drodze w e32 pali komputery. Już raz były wymieniane i 2 tysiące w plecy ponieważ znów ten sam problem. Mechanik zakupił nowe, wsadził, samochód pojeździł i znów to samo. Pytanie do kogoś kto miał ten sam problem w swojej pięciolitrowej e32. Powstrzymajcie się od zbędnych komentarzy jeżeli nie macie pewności że wasza sugestia może jako tako wpłynąć na usunięcie usterki ponieważ niepotrzebna wymiana 5 czujnika i 3go kompletów komputerów nie ma sensu. Kolega załamuje ręce, a zaraz po nim mechanicy. Ewentualnie czy nie znacie jakiś szpeców i magików na terenie Górnego Śląska kto poprawnie zdiagnozuje i wyeliminuje usterkę? Szukamy naprawdę ludzi mega ogarniętych w tym temacie a nie kolejnego Zbyszka który się sam tutaj poleci (bez urazy Panowie Zbyszkowie :) ) Na sam koniec dodam od siebie tyle że ja prywatnie jeżdżę starym jeepem i znalezienie ogarniętego serwisu dla żipa też graniczyło z cudem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Sprawdź masę na silniku czy przewodzi do budy. Spotykałem się, że przewód był tak utleniony, że prawie masy nie było.
Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.