Skocz do zawartości

BMW E32 750i - wersje wyposażeniowe


Schellenberg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Pochwalę się - tydzień temu kupiłem sobie BMW E32 750i - dawno chciałem. Zaznaczam od razu, że auto mam tylko w oryginale - nie uznaję żadnego druciarstwa.

 

Ale do rzeczy: wie może ktoś, jak to jest z tymi wersjami wyposażeniowymi? Czy wszystkie opcje w VINie i w aucie muszą się zgadzać? U mnie jest parę rzeczy, których nie ma w VINie (probowałem różne dekodery):

- tempomat

- nivo

- spryskiwacze reflektorów

 

Czy możliwe, żeby to było dołożone? Oczywiście mam papierek pod tylną kanapą i tam tych opcji nie ma (oprócz rozkodowanych są jakieś dwie dziwne 0080 i 0096 - co to jest?). :shock:

Edytowane przez Schellenberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bardzo dziwne :?:

Wychodzi źe masz dopsaźony tempomat i po tym zabiegu auto w ASO nie było diagnozowane bo zczytali by nowe FA i dopisali .

U mnie jest 15 nowych FA i na tym dekoderze jest wszystko w opcjach które dołożyłem do auta

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Fa -Fahrzeugausstattung czyli wyposaźenie auta zawarte w kodach np $609 Navi ,$510 hud itd .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, o to chodzi. Dziękuję. :D

 

To wychodzi, że jak czegoś nie ma na tej kartce - to było doposażane?

 

Chyba że w 750i niektóre opcje były w standardzie (z tego co wiem - nivo miała każda 750i)? :?:

Edytowane przez Schellenberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyposażenie standardowe każdej 750 (np. tempomat) nie wychodzi z VIN-u.

U mnie też go nie ma, podobnie jak elektrycznej tylnej kanapy, nivo czy spryskiwaczów reflektorów. Wystarczy wziąć prospekt E32 z epoki i tam jest wszystko pięknie opisane co szło w standardzie do każdej wersji silnikowej.

pozdrawiam

qba_m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.