Skocz do zawartości

Znowu te fałszywe komunikaty ???


Kempesso

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zdaję sobie sprawę że tematy o wyświetlających się komunikatach stały się już nudne ale nie mogę sobie za nic w świecie poradzić z komunikatami pt: brak świateł pozycyjnych, brak oświetlenia tablicy rejestracyjnej brak światła cofania (mimo że włączony jest bieg do przodu i tylko gdy włącze światła mijania) i w końcu brak świateł hamowania także tylko przy włączonych światłach mijania. Co najciekawsze gdy jade stałą prędkością ok 80 km/h i włącze światła nic nie wyświetla wszystko ok, zwolnię do 40 i sie zaczyna wszystko po kolei a to że nima 1 stopu a zaraz że wcale nima wszystko świeci ok sprawdzałem moduł LKM i CC (zimne luty itp) , wszystkie żarówki nawet we włącznikach czy są odpowiedniej mocy i dobrze stykają niby wszystko gra ale coś jest skopane tylko co???????????????????? bardzo proszę o porady co mam jeszcze sprawdzić i gdzie zajżeć bo faktycznie np nie będzie stopu ja zignoruję komunikat i z mojej winy ktoś na mnie najedzie np TIR i bedzie uuuups z góry dzieki. Nraka :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmieniłem CC i to samo :?: Czy może mieć to związek z wlącznikiem świateł stop bo czasami nic nie wyświetla dopóki nie dojadę do skrzyrzowania i stoję chwilę z wciśniętym hamulcem ?? I jeszcze jedno za co odpowiadają te przekażniki pod tylną kanapą podobne do LKM tym pod maską może tam szukać zoonka :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.