Skocz do zawartości

Oświetlenie tablicy rejestracyjnej tył BMW E60 520D 2007r


Qbenn123329

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem w swojej E60 520D 2007r. Otóż gdy ją kupiłem to migała cały czas żarówka ledowa nad tablica rejestracyjna z tylu, gościu mówił żeby wymienić żarówkę za 20zl i będzie git, w końcu się za to wziąłem, zamówiłem żarówki z Canbusem wymienilem obie, dodam, że prawa swieci cały czas normalnie, lecz problem nadal występuje w lewej, miga cały czas, nawet przy zamkniętym samochodzie, multimetr pokazywał na niej 2V czy tam 2W a na prawej działającej 12, przy zamkniętym aucie tez jest na poziomie 2, wiec prad jakoś się tam dostaje, na początku zaizolowalem i wymieniłem przetarte przewody przy klapie, następnie zdjąłem osłonę klapy i moim oczom ukazało się coś takiego, 2 kable z lewej idące od zamka klapy prawdopodobnie i żarówki ledowej lewej, połączone w zlepek z 4 kablami z prawej strony. Ma ktoś jakiś pomysł jak naprawić ta żarówkę? Szybko padnie akumulator jesli ona swieci 24/7? Dodam, że odłączając chociażby jeden kabelek z tego zlepka kabli to przestaje tam wszystko działać, a pomysły mi się pomału kończą… E60 wersja polift. Z góry dzięki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.