Skocz do zawartości

bmw e60 3.0 regeneracja x drive koszt ?


loxenix

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Zależy co uległo zniszczeniu w skrzynce. Zwykle siadają łożyska igiełkowe. W moim przypadku cześci wyszły ok. 3000 ale oprócz łożysk wymieniłem cały zestaw sprzegieł wraz z ramionami i kołem zębatym. Wymieniałem sam - nie radzę, bo to ciężka sprawa. Można kupić oczywiście używane cześci dużo taniej. Podejrzewam, że te regenerowane skrzynki z allegro są właśnie robione na używanych częściach (sklep Maktrans ma cała oferte części używanych). Dają gwarancję na 6 lub 12 miesięcy, a później zabawa od nowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co uległo zniszczeniu w skrzynce. Zwykle siadają łożyska igiełkowe. W moim przypadku cześci wyszły ok. 3000 ale oprócz łożysk wymieniłem cały zestaw sprzegieł wraz z ramionami i kołem zębatym. Wymieniałem sam - nie radzę, bo to ciężka sprawa. Można kupić oczywiście używane cześci dużo taniej. Podejrzewam, że te regenerowane skrzynki z allegro są właśnie robione na używanych częściach (sklep Maktrans ma cała oferte części używanych). Dają gwarancję na 6 lub 12 miesięcy, a później zabawa od nowa.

 


dzieki kolego za odpowiedz czyli takie generalny remont to pewnie z 5 k z robocizną ? ( mam zrobione ponad 300 k i obawiam sie za jakis czas moze mnie czekac taka zabawa )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak, pewnie koło 4-5k. Ale wolałbym dać do generalnego remontu i wiedzieć co zostało wymienione niż kupić "regenerowaną", w której nie wiadomo co zostało zrobione. Być może jedno łożysko wymienili i składają to z powrotem. Chyba, że chcesz pojeździć przez rok i sprzedać to wtedy tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.