Skocz do zawartości

Centralny nie zamyka 2 drzwi


kamilpodosek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakiś czas temu nabyłem bmw e60 530xd z 2008r już przy zakupie nie zamykały się prawe tylne drzwi z centralnego. Słychać coś w drzwiach ale drzwi się nie zamykają. Niedawno to samo stało się z prawymi przednimi drzwiami. Domyślam się, że mogą to być uszkodzone przekładnie w siłownikach centralnych zamków. Na aukcjach widziałem zestawy naprawcze ( koła zębate i jakieś dodatki) https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zamka-centralnego-drzwi-bmw-e60-6683640226?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czesci_pla_czesci-samochodowe&ev_adgr=Cz%C4%99%C5%9Bci+samochodowe&gclid=Cj0KCQjw1MXpBRDjARIsAHtdN-37vPpK0nZkrJjy95E8Er-XK7Go7jQZdCV8VT_Ufnwf2MtWIY89fhAaAs2xEALw_wcB


Moje pytanie jest następujące czy ktoś już wykonywał taką naprawę samodzielnie? Na co trzeba zwrócić uwagę przy takiej naprawie ?


Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wracając do tematu, który został już jakiś czas temu rozwiązany chciałbym podać kilka informacji, które mogą się przydać osobom z podobnym problemem:


- bmw e60 w po lifcie posiada zamki, które nie są skręcane lecz nitowane

- po rozebraniu zamka okazjue się, że części z przesłanego powyżej zestawu naprawczego nie pasują ( to już inna konstrukcja)

- skończyło się na wymianie całych zamków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.