Skocz do zawartości

Brak dźwięku komunikat SOS


sebek1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wczoraj podczas jazdy znikły mi wszystkie dźwięki ( radio cd pdc komputer pokładowy ) a po chwili wyskoczył mi błąd sos połączenia ograniczone. Po zakończeniu jazdy i przejściu auta w stan uśpiony dźwięki po odpaleniu na nowo słychać. Po ok 30 minutach jazdy po zgaszeniu auta i odpaleniu radio pracuje tylko chwile potem znowu cisza. Auto e61 2006r duża navi, nagłośnienie L7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł odłączony i bez różnicy nadal błąd sos i brak dźwięku. A z tego co dotykałem moduł wydawał się praktycznie zimny. Zauważyłem ze jak wyskoczy błąd sos to auto nie widzi zmieniarki. Tcu musiało być wymieniane bo jest opisane markerem e60 2008 lift. A ja mam auto przed liftem. Proszę o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Odświeżam temat. Po tamtych problemach z brakiem dźwięku miałem spokój do wczoraj wszystko pięknie chodziło. Nawet długie trasy po kilka godzin. Lecz wczoraj znowu zobaczyłem komunikat sos i dźwięk zanikł. Ale tym razem moduł tcu w bagażniku był bardzo ciepły. Wiec obstawiam przegrzanie. Jakieś serwisy które się tym zajmują ? Czy szukać używki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam.

Odświeżam temat. Po tamtych problemach z brakiem dźwięku miałem spokój do wczoraj wszystko pięknie chodziło. Nawet długie trasy po kilka godzin. Lecz wczoraj znowu zobaczyłem komunikat sos i dźwięk zanikł. Ale tym razem moduł tcu w bagażniku był bardzo ciepły. Wiec obstawiam przegrzanie. Jakieś serwisy które się tym zajmują ? Czy szukać używki ?

 

Jeśli to wina modułu TCU to po odpięciu wszystkich kabli od niego dźwięk powinien wrócić. Gdybyś w przyszłości potrzebował serwis który naprawia takie rzeczy to tu masz: http://www.skanbis.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich.

Temat rozwiązany u kolegi mcmt. Okazało się iż uszkodzony byl światłowód oraz most w jednostce ccc. Szybka i fachowa obsługa . Krótko mówiąc POLECAM.

P.S. Dodatkowo została naprawiona skrzynia biegów. Pełen profesjonalizm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.