Skocz do zawartości

E60 retrofit z halogen pre LCI na dynamic bixenon LCI.


piotrpotrzebny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Niedawno zakupile swoją nową perełkę. 530d z 10/2006.

Generalnie golas z halogenami.

Założyłem do niej tylne lampy po lifcie z zestawem do retrofitu od bmw. Dodatkowe kable przeciagnalem do kabiny (czekaja na podlaczenie do LM2)

Parę dni temu kupiłem LCI xenony dynamic razem z LM2 AHL.

Wiem, że będę potrzebował jeszcze włącznik świateł i sensory na wahacze przód i tył.

Generalnie chce, zeby wszystko dzialalo jak nalezy (skrecanie soczewek i doswietlanie zakretow).

Kodowanie jakos ogarne (pewnie z Waszą pomocą ).

Nie wiem niestety do czego podłączyć czujniki i włącznik świateł (sensie czy jest on plug and play czy coś trzeba przerabiać?)

Dałby radę mi ktos jakoś pomóc w tym temacie ?

Szukam w internetach ale informacje nie są zbyt obszerne / zadowalające niestety...

Z góry dziękuję za wszelakie informacje!

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włącznik tylko zakładasz nowy i to wszystko nic nie kodujesz i to jest najprostsza sprawa. Zapomniałeś jeszcze o dodaniu dodatkowych przewodów bo halogeny mają mniej żył w wiązce i przejściówki na LCI, do tego jeszcze spryskiwacze reflektorów (dodanie przekaźnika za schowkiem pasażera, pompka w zbiorniczku spryskiwaczy, przewody do spryskiwaczy). Od czujników przewody do masy i do modułu świateł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz :) Przejsciowke mam. A właściwie to kupilem zestaw retrofit z BMW. Aczkolwiek lampy kupiłem z wtyczkami i kablami więc będę przelutowywal kable zgodnie z instrukcją od BMW.

Mówisz o podłączeniu czujnikow "Do modulu" pytanie gdzie dokładnie- który kabel do którego ponad etc. Nie potrafię znaleźć pinoutu lm2 ahl:/

Spryskiwaczami póki co się nie martwię bo ich nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.