Skocz do zawartości

e61 530d 2004r zmieniarka


andy_64

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z wyciągnięciem kasety z płytami ze zmieniarki. Do tej pory wszystko było ok wszystkie płyty były zmieniane i odtwarzane. Ale dzisiaj nie można odtwarzać wyskakuje komunikat że taki format nie jet obsługiwany i jeszcze do tego nie można wysunąć kasety z płytami. Jest jakaś rada na ten problem?


Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

witam

 

Który bezpiecznik odpowiada za zmieniarką?

 

tu masz schemat:

CD-Wechsler / CD-Wechsler Magazin /

https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e61-530d-tou/wiring-functional-info/body/audio-video-telephone-navigation-most-combination/cd-changer/cd-changer-magazine/ugsBGCP


..... a tutaj instrukcja BMW , jak awaryjnie wyjąc magazynek :

65 11 ... CD-Wechsler-Magazin aus- und einbauen (ersetzen)

https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e61-530d-tou/repair-manuals/65-audio-navigation-information-systems/65-11-radio-cd-dvd-changer/4RpcIZt

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za informację, już wszystko gra. Wyjąłem zmieniarkę rozkręciłem górę dostałem sie do płyt i co sie okazało 2 płyty były zakleszczone tzn. były w jednej kasecie. Udało sie je włożyć do odpowiednich kaset i wszytko juz gra. Płyty były sklejone a dlaczego bo stare pewnie tak się mi wydaje. Ale jeszcze raz dziękuje za pomoc :D


pozdrawiam Andrzej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Mam taki problem, że zacina mi się czasami 3 płyta w zmieniarce i zawsze jak się zatnie jest to właśnie 3 płyta. Utyka w napędzie w pół drogi i nie da się wyjąć magazynka. Muszę potem wykręcić całą zmieniarkę i wydobywać płytę ręcznie. Czy to może być wina zmieniarki, czy magazynka? Czy w tych zmieniarkach często zacinają się płyty? Z góry dziękuję za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.