Skocz do zawartości

E60 światła


cfaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem, nie działają mi przyciski i pokrętło od świateł w bmw e60 lift. Mam ustawione na auto i xenon cały czas się pali nawet w dzień. Dodatkowo jak świecą to nie swieci się ta mała dioda zielona obok auto. Jak dam w pozycji 0 światła to xenon dalej się pali. Mało tego nie działają mi przeciwmgielne. Wciskam przyciski i nawet na desce nie Swieci ze włączone. To drugie pokrętło od regulacji mocy świateł w środku auta(deska itd) działa. W czym może być problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To chyba masz dokładane ksenony z koro masz dwa pokrętła, fabrycznie jeśli jest ksenon to jest tylko jedno pokrętło od regulacji jasności deski rozdzielczej, być może ktoś namieszał przy montażu i teraz wychodzą problemy. Potrzebny ci ogarnięty mechanik z odpowiednim sprzętem do diagnostyki BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Masz prawdopodobnie źle zakodowane światła dzienne.

Co do halogenów sprawdź bezpiecznik

Włącznik z dwoma pokretlami występował z lampami xenonowymi.

Podaj vin

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Włącznik z dwoma pokretlami występował z lampami xenonowymi.

 

Nigdy nie widziałem aby egzemplarz z fabrycznymi ksenonami miał dwa pokrętła. Drugie pokrętło jest od regulacji wysokości wiązki światła w lampach soczewkowych ale bez ksenonów, przy lampach ksenonowych wysokość jest regulowana automatycznie za sprawą czujników na wahaczach.

 

http://i68.tinypic.com/2cpqavq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam ponownie

temat utknał bo nie miałem czasu sie tym zając swiatła świecily wiec dalo sie jezdzic.

Tak jak wczesniej pisałem, bo odpalaniu auta świeca sie caly czas xenony. NIe ma znaczenia w ktorej pozycji jest pokretło nr.2 (jak na zdjeciu) czy to jest 0, auto, właczone, xenony się swieca. Jak dam na auto mimo ze xenony sie swieca dioda nie swieci na zielono jak wczesniej. Kupilem nowy element ale nic to nie dalo. Jak zalozylem nowy nie kodowalem ani nic moze w tym byl problem, ze po zmianie trzeba kodowac. CO wiecej przyciski od przeciwmgielnych( przycisk 1 i 2) rowniez nie działaja. Po wcisnieciu ich nic sie nie dzieje. Kiedys mialem taka sytuacje, ze xenony dzialaly wszystko bylo ok ale zeby wlaczyc halogeny musialem klikac po kilkanascie razy zeby zalapalo. Czy kots miał podobny przypadek? Da sie cos tutaj zdzialac samemu czy raczej to bedzie instalacja i powinienem szukac elektronika. Pokretło numer 2 ktore jest od jasnosci deski rozdzielczej dziala normalnie.http://pics.tinypic.pl/i/00961/ja8lcdrmtx0w_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.