Skocz do zawartości

[e60] Duży wyświetlacz lcd E60


pazder

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy jest sama możliwość zamiany malego wyświetlacza na duży, i czy będzie działać, nie chodzi mi o dvd czy navi, tylko o wymianę samego monitora. bo mam możliwość dostania takiego za free http://www.allegro.pl/ite...60_e61_e90.html

chodzi mi o czysto techniczną odpowiedz czy moge te wyswietlacze zamienić, czy czymś sie roznią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pazder :

Wyswietlacz 16:9 8,8" podlaczony do MASK bedzie dzialal, tyle tylko, ze nie tak jak powinien, tzn. wyswietlany bedzie obraz na "lewej" czesci wyswietlacza, tej, na ktorej CCC wyswietla glowny ekran nawigacji.

Ponadto obraz bedzie nieco "znieksztalcony".

Tym samym autorytatywna wypowiedz kolegi kamil20011 jest merytorycznie prawdziwa, tyle ze nie w szczegolach....

Niemniej jesli masz mozliwosc korzystnie nabyc taki egzemplarz, to polecam, moze skusisz sie tez na CCC i Idrive(high) - i juz masz komplet.

mj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 lat później...

Mam ten sam problem. Łudziłem się że może wystarczy wymienić sam wyświetlacz z 6,5" na 8,8" tym bardziej że znalazłem taki który różnił się tylko jedną cyfrą i mało tego - posiada identyczne naklejki jak oryginał, a jest kilka różnych.. Oczywiście również od przedliftu - wszystko idealnie pasowało, ale po uruchomieniu właśnie obraz po lewej stronie - niby pełny, ale od dołu lekko przycięty, a co gorsze po prawej gruby biały pionowy pasek - i tu mam nadzieję że nie jest uszkodzony, choć już zdaję sobie sprawę że powinno wystarczyć odpowiednie zakodowanie modułu MASK i tutaj właśnie pojawia się problem = pytanie jak to zrobić ??


Uporał się ktoś już z tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Łudziłem się że może wystarczy wymienić sam wyświetlacz z 6,5" na 8,8" tym bardziej że znalazłem taki który różnił się tylko jedną cyfrą i mało tego - posiada identyczne naklejki jak oryginał, a jest kilka różnych.. Oczywiście również od przedliftu - wszystko idealnie pasowało, ale po uruchomieniu właśnie obraz po lewej stronie - niby pełny, ale od dołu lekko przycięty, a co gorsze po prawej gruby biały pionowy pasek - i tu mam nadzieję że nie jest uszkodzony, choć już zdaję sobie sprawę że powinno wystarczyć odpowiednie zakodowanie modułu MASK i tutaj właśnie pojawia się problem = pytanie jak to zrobić ??


Uporał się ktoś już z tym ?

 

Nic na to nie poradzisz, ten gruby i biały pionowy pasek zostanie. Nie pomoże żadne kodowanie czy to mask czy champ.

Tylko wymiana całego kompletu ccc professional.


Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.