Skocz do zawartości

Brak kierunkowskazów, zgasły ringi???? Co robić?


Robert32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

BMW e60 520d sedan 2006r. Wczoraj wjechałem na stację zgasiłem auto, po chwili zapaliłem i okazało się że pojawił się jakiś błąd ze światłami. W informacji na monitorze jest Lichtanlagen. Nie ma kierunkowskazów prawy, lewy, awaryjnych, nie ma pozycji ringów, obrysów pomarańczowych, nie można załączyć długich, nie ma halogenów i przeciwmgielnego, tylnego światła stop w szybie i oświetlenia zegarów z oświetleniem pokręteł od klimy. . Sprawdziłem bezpieczniki i są OK. Palą się tylko xenony, pozycja tył i stop obok pozycji.

Co robić? Co mogło paść? Czy poradzę sobie bez podłączenia komputera.

Proszę o pomoc!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nic poza tym błedem świateł nie masz na wyświetlaczu ?? Jak sprawdzasz check to masz tylko ten jeden wyraz po niemiecku ?? Chyba bez komputera się nie obejdzie. W najgorszym wypadku padł LCM a to raczej kosztowna sprawa.
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Wymontowałem moduł świateł, położyłem go w domu na pułkę, poleżał dwa dni, a następnie zamontowałem go do samochodu. Wszystko wróciło i jak na razie działa normalnie. Nie wiem co mogło sie stać. Może jeszcze padnie na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem identyczny problem rok temu wtedy modół sie spalił.. dzis znowu zaczeły sie problemy po wyciagnieciu okazało sie ze był mokry i cała wiązka kabli tez jest wilgotna oczysciłem i działa.... tylko nie wiem jeszcze gdzie cieknie...

tak wogóle to gdzie w norwegi mieszkasz ??? ja jestem w oslo

KUPIE E30 325i lub 325e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.