Skocz do zawartości

Bmw E60 3.0d kilka pytań po kupnie


Goldensv32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam kilka pytań


E60 3.0d ktoś może miał podobny problem i jest w stanie nakierować mam błędy P2620 oraz P3263


Druga sprawa, czy żeby podnieść auto na podnośniku trzeba uruchomić jakiś tryb serwisowy ?


Uchwyty na napoje kupić nowe z allegro czy lepiej używane?


Czy ktoś wie czy da się samemu wgrać polskie menu ?

Ten bardzo mało ekran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchwyty na kubki oczywiscie, ze nowe najlepiej. Menu mozesz spolszczyc sam jezeli masz interfejs odpowiedni i potrafisz to zakodowac. Jak nie musisz wiadomo zlecic komus ,a kroja za to nawet 350 pln , gdzie to 20 minut roboty :D


Twoje bledy to bledy przepustnicy. Do sprawdzenia EGR przepustnica elektroniczna odpowiadajaca miedzy innymi za gaszenie auta kolektor wydechowy szczlelnosc wezy idacych od kolektora do turbopsrezarki. Zerknij tez czy masz stale doladowanie na kazdym zakresie obrotow byc moze jes jakas nieszczelnosc. Zwroc uwage czy nie masz zabitego filtra DPF, ktory wplywa na prace przeplywomierza, ktory wywala blad.


nie sa to krytyczne bledy jak najbardziej do ogarniecia w niskich kosztach. :) gorzej jakbys mial wypadanie zaplonu na cylindrach czy wycieki z glowicy - to co masz to do zrobienia w 1 dzien.


Zeby podniesc auto na podnosniku musisz je zwyczajnie zgasic i wylaczyc zaplon tak jak kazde inne. Pozdro

b28nl6U.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Uwalona przepustnica/Klapa gaszenia blokuje wypalanie DPF - jeśli masz takowy. Samo w sobie pada od nadmiaru oleju w dolocie z tego co słyszałem, więc do sprawdzenia turbo, czy nie puszcza, może jużczas na regenerację.

Sprawdź też temeperaturę, typowe w tym silniku, że padają termostaty i silnik się nie dogrzewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.