Skocz do zawartości

E60 port USB


Domino92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie


Czy jest jakikolwiek sposob by z pendrive bez folderow z wrzuconymi piosenkami mp3 jako odtwarzac muzyke na zakladce AUX w radiu seryjnym proffesional ??? Opieram sie rekami i nogami by nie kupowac radia z Androidem i jak znajde tylko sposob by przez AUX z pena odtwarzac muze to juz bede usatysfakcjonowany :D


Ktos to jakos ogarnal ?? Te adaptery sa cos warte ???


https://allegro.pl/oferta/adapter-aux-gniazdo-usb-bmw-e87-e90-e60-x1-x3-x5-9999712252?fromVariant=10500214763

b28nl6U.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To ci nic nie da, wejście usb w nawigacji (jeśli masz cic) jest tylko do aktualizacji map. W ccc nie ma wejścia usb


Jest kilka rozwiązań aby puszczać muzykę przez usb


MULF 2 high

Combox tylko w połączeniu z cic i tu można odtwarzać muzykę z bluetooth

Moduły dodatkowe do schowka zamiast zmieniarki cd, oczywiście nie ori bmw

MP3 Player podłączony do aux ale tu tracisz sporo na głośności

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Baseus aux bluetooth, kupując nie byłem przekonany co do jakości i głośności dźwięku ze względu na śmieszny koszt, ale po podłączeniu i włączeniu muzyki miło się zaskoczyłem, jakość jest podobna jak z płyt i dobra głośność dużo lepsza niż z transmitera, u siebie mam granie HiFi podejrzewam że na Logic7 zrobi jeszcze większą robotę, ale i tak można robić dyskotekę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli nie słyszysz różnicy między wma a mp3 przez bluetooth to porównaj ta samą pioseneke z wma a mp3 przez bluetooth

Różnica jest ogromna

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Baseus aux bluetooth, kupując nie byłem przekonany co do jakości i głośności dźwięku ze względu na śmieszny koszt, ale po podłączeniu i włączeniu muzyki miło się zaskoczyłem, jakość jest podobna jak z płyt i dobra głośność dużo lepsza niż z transmitera, u siebie mam granie HiFi podejrzewam że na Logic7 zrobi jeszcze większą robotę, ale i tak można robić dyskotekę.

 

Mam bluetoth w moim E60 w radiu professional do odbierania rozmów + mam moduł bluetoth 5.0 z Aptx w schowku do muzyki ale chce USB. Mam pena 64 gb i na niego tylko sobie muzyke dorzucac i tyle.


Laczenie sie na bluetoth i ciagle puszczanie z telefonu jest na dluzsza mete niewygodne tez co jakis czas ten modul trzeba ladowac od wyjscia na zapalniczke kablem usb-c.


Jakosc dzwieku z modulu bluetoth jest mega dobra jesli smartfon i modul obsluguja Aptx.


Chyba skonczy sie tak , ze wstawie sobie radio z androidem, bo i-drive w e60 to dziadostwo jakich malo.

b28nl6U.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.