Skocz do zawartości

E39 po wypadku czy naprawiać?


Endriu2707

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przykry problem i proszę was o radę. Dzisiaj zderzenie drogowe, na szczęście nie groźnie się skończyło. Gościu dwa auta przede mną po hamulcach, za nim dziewczyna wpakowała się w niego, a ja dołożyłem w nią, ale mniejsza o to. E39 oberwała, ale mam tylko jedno poglądowe zdjęcie gdyż już jest ciemno, a potrzebuję rady jak najszybciej. Uszkodzone, nadkole plus błotniki z obu stron, lampy xenon 2 sztuki, maska, zderzak, halogeny, przednia szyba, chłodnice klimy i wody, wentylator plus tam cały osprzęt, belka wgnieciona, plastikowa osłona vanosa, paski i co tam jeszcze z przodu jest poszło się. Dodatkowo poduszka kierowcy. Na szybko szyba czołowa plus lampy to sporo. Czy to opłaca się naprawiać? Za e39 zapłaciłem 11 tys. Boję się, że szybko do 5 tys dobiję, a to już prawie połowa auta, dodatkowo skompletować to więc i czas dochodzi. Może ktoś miał podobny dylemat. Proszę o podpowiedź. d32bb150d224e726med.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Musisz na spokojnie go zobaczyć, bez rozbierania na początek pewnie się nie obejdzie.


Sprawdź czy:

Podłużnice całe, silnik czy siedzi na mocowaniach i czy też oberwał, połączenie silnika ze skrzynią.


Jak podłużnice, kielichy, silnik itp są ok, to można się bawić, jeszcze pod warunkiem, że sam chcesz to robić, znaleść jakiegoś angola i przełożyć co się da - kupić w hurcie, może taniej będzie i to jeszcze w kolor, bo jakbyś miał się w malowanie bawić to + miesiac na malowanie i dodatkowe koszty.

Pewnie prowadnice na których siedzą nadkola i belka pasa przedniego też do przełożenia a to już cięcie i spawanie, wiec mierz siły na zamiary.


Ale ogólnie to nie wygląda zbyt obiecująco, raczej nie będzie się kalkulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pojadę go obejrzeć, ale lista będzie długa. Gdyby e60 zadbane tak drogo jeszcze nie stały to już bym myślał o przesiadce, a tak to szkoda mi wyrzucić ze 25 koła jak na szybko w necie sprawdziłem ich cenę. Poniżej 20 tys da się coś kupić wgl?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.