Skocz do zawartości

Hydroklapa montaz


Niezbedny 85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Czytałem kiedyś taki wątek to roboty jest od zarąbania włącznie z cięciem karoserii i jeśli dobrze pamiętam to autor tematu pisał, że drugi raz by się tego nie podjął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wydaje mi się, że to było tutaj

https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=25&t=134347&start=0

tyle, że wtedy jeszcze zdjęcia działały. W każdym razie coś tam było cięte i spawane, bo w miejscu zawiasów są inne mocowania oraz potrzebne dodatkowe miejsca na przepust kabli czy rurek z hydrolem. Ogólnie to jeśli nie masz możliwości demontażu wszystkiego z dawcy to możesz zginąć, bo czegoś nagle zbraknie w pół drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

O jakiej wersji nadwozia rozmawiamy?

Jeżeli sedan to na spokojnie można dołożyć hydraulikę, jeżeli natomiast turas to ja bym się nie podjął.

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

P&P pewnie w sedanie nie będzie, ale na bazie e38 zapewne da radę zaadaptować hydroklapę.

Więcej do poczytania TUTAJ

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawca jest i powoli wszystko z niego wyciagam ale zastanawia mnie wiazka kabli dosc gruba od sterownika hkm ktora idzia lewa strona pod deske a do wlacznika z przodu idzie tylko 5 kabli albo 4 a co z reszta . Czy to tez potrzebne . I nie moge zlokalizowac czujnika nachylenia bo doczytalem sie ze tez jest potrzebny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja z hydroklapa ma dodatkowy siłownik po lewej stronie. Pomiędzy siłownikiem klapy i szyby znajduje się siłownik hydrauliczny. W karoserii są dwie różnice, miejsce na bolec (sworzen kulisty) i dziura przez którą idą przewody z płynem. Jak tego nie masz to zapowiada się trudna przeróbka. Raczej odradzam.

Schematy elektryczne masz w wds.


Jakbyś się zdecydował to mam pompę siłownik i przewody hydro na zbyciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.