Skocz do zawartości

Błędy przepływka, mieszanka itp


Marczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem z moją bmka jest to E39 523i manual otóż jeśli chodzi o pracę na benzynie jest wszystko w miarę okej czasami jej się zdarzy że leciutko zafaluje bądź przytrzymaj obroty na 0.5 sekundy na 1000 i spadnie bardziej mnie zaniepokoila praca na lpg a jak wiadomo jeśli wszystko na Benie jest ok to na LPG też być powinno a osprzęt w LPG mam wszystko nowe wtryski reduktor itp i po regulacji wszystkiego auto źle chodzi głównie na jalowych strasznie faluje itp próbowałem wszystkiego dosłownie ale nic więc podczas pracy na LPG dziś odpisałem przepływke co się okazało chodzi elegancko tak jakbym chciał żeby chodziła z podpięta.. Sprawdziłem na kompie błędy po ale podejrzewam że to się pojawiło dlatego bo odpale. Przepływke podczas pracy silnika. Teraz. Pojezdzilem chwilę i błędów brak zobaczę jeszcze jutro jak to będzie wyglądało zauważyłem że ktoś już tu zmieniał przepływke i wsadził Delphi zamiennik sprawdzałem również jak ta przepływka pokazuje i na wolnych obrotach na ciepłym silniku jest to jakieś 13, 12kg/h po dodaniu gazu rośnie co jeszcze mógłbym sprawdzić jak. Sprawdzić. Sondy bo wydaje mi się że też. Są ok wszystkie trzymają napięcia do 1v max tam 0.7v 0.4 itp


Wklejam tutaj błędy mam pozyczonego od kolegi interfejs Delphi ego więc mogę. Sobie. Posprawdzac wszystko tylko podpowiedźcie co i jak :)

http://www.pl.image-share.com/upload/562/22m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zły skład mieszanki, jak korekty paliwowe na pb są ok to możesz wykluczyć lewe powietrze i trzeba odwiedzić kumatego gazownika. Przepływomierz oczywiście należy wcześniej wymienić na vdo, ponieważ ten co masz nie mierzy jak należy.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.