Skocz do zawartości

Problem z Licznikiem e39 abs ,airbag, obrotomierz


damianstg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj zamontowalem włącznik bc do licznika z małym bc (z samochodzikiem) i zaprogramowalem wszystko ncs. Problem tkwi w tym że jak włączę spalanie chwilowe to ciągle pokazuje 0. Dodam też że nie dziala mi obrotomierz i ekomizer od pewnego czasu sam opadł i nie chce się załączyć. Sprawdzałem wszystkie bezpieczniki Ale są ok . Gdzie szukać problemu? Czytałem na forum że czujnik abs lewego tylnego koła może być sprawcą braku predkosciomierza Ale czy obrotomierz też? Co ciekawe w liczniku nawet na moment nie zapalają się ikony abs ani airbagu a według komputera niestety Maja sporo błędów więc katrolki powinny cały czas się palić a nawet nie migna na moment. Czy ktoś jest w stanie mi napisać gdzie szukać przyczyn tego całego zamieszania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male sprostowanie. Dzisiaj odkrecilem licznik i stwierdziłem że był już otwierany .Tak więc też spojrzałem co tam poprzedni właściciel narobił. Okazało się że w miejscach diod ktoś pozaklejał plastelina. Wyczyscilem wszystko i mam teraz choinkę :D Ale dalej brak obrotomierza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jak pada czujnik lewy tył to świeca się kontrolki ABS asc i nie działa obrotomierz i ekonomizer. Zrób porządek z czujnikami ABS na początek to może wstanie obrotomierz a jak mówisz że to nie ma nic wspólnego to trudno. Poczytaj o czujniki ABS lewy tył to może zmienisz zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.