Skocz do zawartości

bmw e39 sedan Problem z zamkiem w bagazniku


vixxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś sprawdziłem jak sprawa wygląda u koleżki w E39, w jego aucie kluczykiem w klapie można zamykać i otwierać całą centralkę,czyli drzwi również. Ale ciekawostka jest taka, że nie posiada on przycisku ani doprowadzenia przewodów do otwierania klapy z wewnątrz :shock: oraz posiada zwykły kluczyk bez możliwości "zdalnego" otwierania
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Temat trochę dziwny ale nic innego nie znalazłem. W pierwszych słowach brawa dla niemieckich inżynierów. Mam sedana kluczyk bez pilota. W tylnej klapie zamkiem otwieram i zamykam centralny zamek we wszystkich drzwiach. Po przekręceniu w prawo o 90 stopni blokuje bagażnik / nie można go otworzyć po otwarciu centralnym zamkiem. Ale najważniejsze dziś padł silniczek od tego siłownika w klapie. Wyjęcie klamki oczywiście nic nie dało. Na szczęście mam składane siedzenia wiec wlazłem do środka i po odchyleniu czarnej maskownicy udało się pociągnąć za rygiel. A moje pytanie jakbym nie miał składanej kanapy to bym musiał wiercić dziurę w klapie by dostać się do tego drutu co biegnie do zamka? Jest taki film na youtubie :-)
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mi się też wydawało, że się nie da, ale sprawdziłem i u mnie działa ten sposób.

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=71827&hilit=zamek

Może masz coś zblokowane od nieużywania co z racji wieku tych jest prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.