Skocz do zawartości

Przekładka podłokietnika bez telefonu na podłokietnik z tele


TeZzz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , w mojej e39 520i 99 jest zwykły podłokietnik z małym schowkiem czy da się zrobić przekładkę na podłokietnik z telefonem?Jeśli tak , to czy są jakieś gotowę wejścia na wtyczki w mojej bez telefonu czy trzeba się bawić z elektryką ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Założyć się da tylko pytanie jaki efekt końcowy chcesz uzyskać ? Chcesz mieć taką cegłę w podłokietniku jako telefon do dzwonienia ? Zawsze możesz zdemontować swój podłokietnik i sprawdzić czy masz tam okablowanie. Kolejna rzecz to jakie radio/nawigację masz w aucie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyć się da tylko pytanie jaki efekt końcowy chcesz uzyskać ? Chcesz mieć taką cegłę w podłokietniku jako telefon do dzwonienia ? Zawsze możesz zdemontować swój podłokietnik i sprawdzić czy masz tam okablowanie. Kolejna rzecz to jakie radio/nawigację masz w aucie ?

Mój znajomy ma taki podłokietnik z telefonem i poprostu mi się spodobał No i chciałbym żeby dało się dzwonić z tego telefonu. Mam radio nie oryginalne blaupunkt nie znam modelu dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Potrzebujesz podłokietnik z telefonem (osobna karta), moduł telefonu w bagażniku, ori radio typu MID lub NAVI, mikrofon w podsufitce, antenę GSM i oczywiście wiązkę kabli. Potem całość trzeba zakodować do auta. Moim zdaniem to bez sensu. Dużo lepszym rozwiązaniem jest dostosowanie do obsługi normalnej komórki przez bluetooth poprzez retrofit lub wymianę radia na android.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zgadzam się z Fuserem. Jak ma tylko być bo ci się podoba to sprawa prosta. Jednak jeśli ma działać to łatwo nie będzie. Oczywiście są się zrobić ale koszta poniesiesz spore.
Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.