Skocz do zawartości

BMW e39 530d 184 ktoś rozwiąże problem ?


Aczo

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano mam problem z elektryka u siebie w BMW e39 530d 184 nie mogę dojść do ładu błagam pomocy wyskakuje błąd dde ten od świec i wtrysków auto gaśnie jak mu się zachce wymieniałem pompkę progowa i chyba 4 czujniki i dalej nic mam filmik jak to wszystko wyglada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Mechanik szukał jakiej kolwiek przyczyny pytał też elektryków i odmawiali współpracy ze to będzie zabawa z tym. Licze na waszą pomoc podsyłam niżej filmik. Pozdrawiam



https://drive.google.com/file/d/1H9IcT0VyRERWtGRn2c_qwObpsFwgjsoX/view?usp=sharing


https://drive.google.com/file/d/1H9IcT0VyRERWtGRn2c_qwObpsFwgjsoX/view?usp=sharing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuser


nic z tego linku nie wynika tylko że wina była była CHIPA którego ja nie posiadam


wymieniłem czujnik temeratury

pompke progowa

czujnik położenia wału

czujnik cisnienia na listwie wtryskowej

czujnik regulacji cisnienia

głowy przekaznik silnika



.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuser


nic z tego linku nie wynika tylko że wina była była CHIPA którego ja nie posiadam


wymieniłem czujnik temeratury

pompke progowa

czujnik położenia wału

czujnik cisnienia na listwie wtryskowej

czujnik regulacji cisnienia

głowy przekaznik silnika



Komuter nie pokazuje nic.....


.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No jak nie wynika skoro miał identyczne objawy ? Silnik gaśnie niespodziewanie lub nie chce odpalić, a wskaźnik temperatury w tym czasie leci na czerwone pole - to nie jest normalny objaw. Chip silnika nie miał akurat związku. Wymienił sterownik silnika, bo był zalany i objawy ustąpiły.


Poza tym co cię skłoniło, żeby wymienić te wszystkie części, które wymieniłeś ? Były błędy ? Nieprawidłowe ciśnienia - wstępne i na szynie CR ? Nic o tym nie napisałeś. Ciężko postawić lepszą diagnozę na podstawie wyglądu zegarów...


Następnym razem wrzuć filmik na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W skrzynce z ECU masz bezpieczniki.

Podepnij przewód pod F2 i wciągnij go do kabiny,a tam podepnij pod niego żaróweczkę.Obserwój czy gdy problem sie pokazuje ,czy żarówka zgaśnie-jeśli zgaśnie to podaj tym przewodem lewego plusa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.