Skocz do zawartości

antena wzmacniacz e34 touring


hitos

Rekomendowane odpowiedzi

pod podsufitkowa...jest spacjalna mata odbiorcza - pelniaca fukncje anteny. Pozdrawiam....Z tego co wiem w turingach z podwojnym szyberdachem mata jest cofnieta na sam tył.Kabel antentowy jest polozony pod slupkiem pasazera...i idzie do w/w maty

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze wzmacniacz jesli jest - to znajduje sie w konsoli , a nie gdzieś przy antenie - zprostego powodu idzie do niego zasilanie 12v i watpie zeby je ciągneli przez pół samchodu....(dosyc awaryjne rozwiazanie) a z tego co sie orientuje na wzmacniaczu jest zawsze bezpiecznik - wiec powinien byc do niego dostep . (IMHO)Szukaj dobrze za radiem...ewentualnie gdzies w okolicach :mrgreen:

 

Oczywiscie zasugerowal mi tu moj dobry kolega basti735 , ze aku byly pod kanapami tez :D wiec wszystko mozliwe...Napisalem wyzej IMHO....

A te maty sa w sedanach.....moze touring ma inaczej :)

 

Basti735 Pozdrawiam bądz czujny :D.....

Edytowane przez ZacAnaheim

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Zac (pozdrawiam) ;) .

Ja dodam,że jeśli chodzi o kable do wzmacniacza itp.to w Touringu(jeśli pamietam to w sedanach też)miejsce na sprzęt oraz kable jest po lewej stronie w bagażniku.

Pzdr

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się wzmacniacz w kombi jest z lewej strony bagaźnika za pasem pasażera a antena w szybie tylnej lewej. Mam pytanie czy ktoś mógłby zrobić zdjęcie jak kabel od wzmacniacza podłączony jest do szyby bo u mnie poprzedni właściciel miał włamanie i właśnie mu tę szybę zbili i jak montowali nową to albo używaną i z urwanym mocowaniem albo sami urwali a nie wiem gdzie ono było i nie wiem czy teraz da się w ogóle to przymocować.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.