Skocz do zawartości

Szarpie i gaśnie podczas jazdy m20b25


bzns06

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. To mój pierwszy wpis na forum proszę o wyrozumiałość i pomoc

Nie wiem czy to ma z tym zwiazek, ale jakiś czas temu po odpowietrzaniu układu chłodzenia (wąż poszedł) wystąpił taki problem, że auto gaśnie podczas dojazdu do skrzyżowania lub na zakrętach, czuć delikatny brak mocy. Potrafi nim zaszarpać nawet jadąc na prostej drodze. Za pierwszym razem odpala na strzała, może czasem dłużej zakręcę, ale spoko ok 800 obrotów/min trzyma na luzie, zaś jak zrobie nim rundkę i sie zatrzymam to albo zgaśnie i musze go kręcić prawie minute żeby zapalił albo chodzi na luzie na 500 obrotow/min. Póki co to wymieniłem świece na dedykowane do tego silnika z firmy NGK, wymieniłem gumy od krokowca, gumę dolotu bo myślałem ze to tego wina, ale jednak problem nie ustaje.Dodam że auto ma LPG monowyrysk ale takie same problemy na obu paliwach wystepują.

A i ostatnio jak tak mi zgasł i próbowałem odpalić to rozładowałem akumulator więc naładowałem go w domu i naładowany później podpialem żeby przejechac sie nim i ledwo stal tydzień i sie rozładował tak ze drzwi kierowcy zamek nie otwierał tylko tylne a co dopiero zeby rozrusznikiem zakrecil.

Czy macie państwo jakies pomysły co mógłbym sprawdzić jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.