Skocz do zawartości

E34 m50 Kierunkowskazy wariują


KamikazeE34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów . Sprowadza mnie straszny problem , otóż posiadam E34 M50b20 1995r. Vanos i ostatnio miałem taki problem : po zgaszeniu silnika ,wyłączeniu świateł i wyjęciu kluczyka ze stacyjki nadal świeciło się podświetlenie tylnej rejstracji a tak że świeciły się zegary i był ten dżwięk taki "brzdęk brzdęk brzdęk" przypominający o wyłączeniu świateł. Niestety zbagatelizowałem i jeździłem tak kilka dni na dłuższych postojach ściągałem kleme i wszystko było w porządku . Dziś chciałem zlikwidować ten problem wiec sprawdziłem wszystkie bezpieczniki przekaźnik itp. i nic nie znalazłem ale zakłądając kleme pojawił się drugi problem , zaczęły świrować awaryjne z kierunkowskazami . Metodą prób i błędów doszedłem do radia które wyciągnąłem i okazało się że jakiś kretyn nie zabezpieczył tam właśnie bezpiecznika i dotykał on cały czas razem z woma przewodami łączącymi bezpiecznik metalowej rury . Kiedy to ogarnąłem problem z podświetleniem i zegarami zniknął , ale został ten drugi czyli cały czas migają te awaryjne , na chwilę przestaną jest spokój jakieś 5min i potem znowu raz migają raz świecą a raz świeci tylko jedna stona , koledzy proszę pomóżcie już nie wiem gdzie ma szukać , myślałem że jak wyjmę przerywacz od migaczy ten pod maską największy co jest z bezpiecznikami to przestanie no bo tak powinno być ale to nic nie pomaga z resztą wszystkie inne możliwe wyjmowałem i nic . Kasety pod tylną kanapą lewego pasażera też wyjmowałem i bez skutku nie wiem gdzie szukać . Możliwe jest że gdzieś kable przepaliły się i zwierają dając taki efekt ? tylko dlaczego mruga skoro wyjmuję przerywacz , powinno przestać . Kiedy się na chwile uspokoiło włączyłem migacze wyjąłem przerywacz i nie migały to samo z awaryjnymi , po chwili znowu to samo przerywacz w ręce i dyskoteka , może ktoś jakiś stary alarm zostawił i to świruje z tym że wątpie bo nic tam pod kierownicą raczej takiego nie widziałem . Bardzo was proszę o pomoc b akurat właśnie potrzebuje samochód bardzo pilnie a tu mi taki cyrk się odstawia ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.