Skocz do zawartości

problem z otworzeniem e34 520i


Lesmen

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem ze nie moge otworzyc e34 ma tylko centralny zamek a wysiadl w niej akumulator

otworzylem klape i i podpiolem sie pod lampke oswietleniową ale to nic nie dalo

wiec moje pytanie jakbym mowe dostac sie do komory silnika czyli jak otworzyc awaryjnie klape

a moze macie jakies sposoby bo idzie zima a mam w niej bardzo slaby płyn chlodniczy i musze go jak najszybciej wymienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://beemka-klub.pl/forum/printview.php?t=53200&start=0&sid=558fc4733107d69447cbe18eff097995

jak zjedziesz niżej to masz pomysł ze śróbokrętem całkiem możliwy do wykonania

a najlepiej to chyba tutaj chłopaki wytłumaczyli: viewtopic.php?f=71&t=103346

tylko trzeba troche poszukać :search: :search: :search:

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze masz dziurę w bagazniku(za podłokietnikiem w tylnej kanapie) i ktos lub ty wcisnie sie przez nią i otworzy auto

 

Jakby to wypaliło to rób zdjęcia, chciałbym to widzieć :mrgreen: :mrgreen:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9u4h0flHW1qarea0o1_500.gif

Posiadam sporo części z e34 na sprzedaż. Kompletny silnik M20B20.

GG: 12785321

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki myk w aucie że jak odpalę to mi się drzwi ryglują i miałem taki przypadek że wysiadłem i auto odpalone i ciach drzwiami,i [BAD].,auto bangla drugi komplet w domu więc otwiera się to tak.Potrzeba kawałek drutu długości około 1m ,patyk o grubości kciuka i jakiś śrubokręt . Śrubokrętem delikatnie podważamy drzwi przednie od kierowy w górnym rogu przy słupku,wkładamy patyk by nie porysować wnęki i odchylamy mocniej na końcu druta robimy oczko wsuwamy między drzwi a wnękę oczkiem na rygiel i ciągniemy do góry i po zabiegu nie wiem czy to działa jak aku padnie ale sprawdzę i dam znać.
I NEED A DOLLAR !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam. Mam probelm z otworzeniem drzwi po zamknieciu zamkiem. Jak zzamkn drzwi centralnym czy od wewnatrz, klamka chodzi ale nie otwiera, tak jakby cos nie lapalo i slychac lekki stuk. Jak juz uda mi sie otworzyc po 5/10min meczenia, drzwi sie otwierają normalnie. Moze to nie jest jakis problem, ale denerwuje .(E36 sedan 95' )

Ps. Nie wiedzialem gdzie sie podpiac, takze z gory przepraszam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.