Skocz do zawartości

E90/E91 zakup


Siumkaj

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jest gdzieś tutaj na forum jakieś vademecum na co zwrócić uwagę przy zakupie E90 / E91? Bo nie mogłem znaleźć. Mój budżet to ok 20-23 tyś, więc celuje w wersję przedliftowa i silnik 2.0d. Chętnie też wysłucham jakie mankamenty miały polifty. Przesiadka z E46 328i ze względów ekonomicznych, potrzebuje porządnego auta na dojazdy do pracy i sporadyczne trasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cześć, jest gdzieś tutaj na forum jakieś vademecum na co zwrócić uwagę przy zakupie E90 / E91? Bo nie mogłem znaleźć. Mój budżet to ok 20-23 tyś, więc celuje w wersję przedliftowa i silnik 2.0d. Chętnie też wysłucham jakie mankamenty miały polifty. Przesiadka z E46 328i ze względów ekonomicznych, potrzebuje porządnego auta na dojazdy do pracy i sporadyczne trasy.

Od 6ciu lat na forum i takie pytanie. Przeciez kazdy dzial zaczyna sie od kupie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.