Skocz do zawartości

Termostat bmw e91 2005r. Jaka firma? Jak zdiagnozować?


Hedline

Rekomendowane odpowiedzi

Jack ale Behr robi oryginalne wiec dostaniesz to samo za polowe mniej gdzie nawet logo BMW było na moim „zamienniku” nie do końca zeszlifowaniu. Mnie behr wytrzymał już 4 lata i działa do tej pory. Oryginalny ma logo behr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jack ale Behr robi oryginalne wiec dostaniesz to samo za polowe mniej gdzie nawet logo BMW było na moim „zamienniku” nie do końca zeszlifowaniu. Mnie behr wytrzymał już 4 lata i działa do tej pory. Oryginalny ma logo behr.

To że Behr robi dla BMW to nie znaczy że ten ze zeszlifowanym logiem BMW jest tej samej jakości co z logiem BMW.


Ale do rzeczy.


Wyciągasz termostat i dmuchasz w niego. Jak masz oprór 100% to termostat jest sprawny. Jak powietrze przelatuje to uszkodzony.


Wymień oba, bo na 99% oba są uszkodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mahle to też behr czyli ori. Moje auto kupiłem z padniętymi termostatami. Wyczytałem wtedy na forum właśnie że niby ori z aso lepsza jakość niż ori z zeszlifowanym logiem jednak wydało mi się to bzdurą więc kupiłem najpopularniejszy zestaw na allegro to był wtedy chyba BEHR +MAHLE i.................. od 5 lat temperaturę trzymają idealnie :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gdzie Kubaj kupowałeś tego BEHRa? Bo ja na allegro za te 130 zl. Pojeździł dwa miesiące. Wszystko wyglądało jak oryginał, z zeszlifiwanym logo. Więc za dwa miesiące kupiłem za 250zl oryginał za ASO i zapomniałem o temacie. Chce koledze zaoszczędzić 130 zł i roboty i nerwów. Oczywiście zanim doszedłem, co jest źle, to już mi dynia parowała, skoro wszystko wymienione na nowe. Po tej przygodzie nikt mnie do zamiennika nie przekona, tym bardziej z allegro. Może trzeba mieć farta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Kubaj kupowałeś tego BEHRa? Bo ja na allegro za te 130 zl. Pojeździł dwa miesiące. Wszystko wyglądało jak oryginał, z zeszlifiwanym logo. Więc za dwa miesiące kupiłem za 250zl oryginał za ASO i zapomniałem o temacie. Chce koledze zaoszczędzić 130 zł i roboty i nerwów. Oczywiście zanim doszedłem, co jest źle, to już mi dynia parowała, skoro wszystko wymienione na nowe. Po tej przygodzie nikt mnie do zamiennika nie przekona, tym bardziej z allegro. Może trzeba mieć farta.

 


Ja kupiłem oba z Allegro mahle behr z zamazanym logo i jest wszystko ok trzyma temperaturę 88-91*

Polecam sprzedawcę motostacja.pl dużo części od nich kupiłem i mogę polecić



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.