Skocz do zawartości

Dziwne odgłosy na postoju.


Veld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko dla ludzi użytkujących swoje bmw już jakiś czas. Może mi ktoś powiedzieć co auto robi na postoju. Przykładowo wjeżdżam do garażu zamykam auto, robię coś niedaleko niego i nagle słyszę po jakimś czasie (2-3minuty) dźwięk trudny do opisania. Jakby auto podawało gdzieś prąd/coś się dodatkowo zabezpieczało, włączało albo wyłączalo. Nie wygląda mi to na usterkę, wydaje mi się że wszystko jest ok. Po prostu zastanawia mnie co on w tym czasie dokładnie robi, kiedy żyje własnym życiem :D próbowałem coś szukać na ten temat ale nie wiem nawet jak to wpisać w wyszukiwarki. Z góry dzięki za odp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, już wszystko jasne. A wiesz może co się z nią dzieje w czasie jak przechodzi w ten tryb? Oprócz tego że gaśnie kontrolka na skrzyni, bo tyle tylko udało mi się znalesc na szybko, bez konkretów. Do zgaszenia kontrolek raczej nie używa żadnego silniczka, a taki właśnie dźwięk się z niej wydobywa. Jakby coś przestawiała. Jakaś blokada pompy czy coś w tym rodzaju?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, już wszystko jasne. A wiesz może co się z nią dzieje w czasie jak przechodzi w ten tryb? Oprócz tego że gaśnie kontrolka na skrzyni, bo tyle tylko udało mi się znalesc na szybko, bez konkretów. Do zgaszenia kontrolek raczej nie używa żadnego silniczka, a taki właśnie dźwięk się z niej wydobywa. Jakby coś przestawiała. Jakaś blokada pompy czy coś w tym rodzaju?

Napewno ze skrzyni? Przestawiaja sie klapy nawiewu i do czasu uspienia dziala wiatraczek w panelu klimatronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.