Skocz do zawartości

E92 2.5 N52B25 nie pali na wszystkie gary


OskarBr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ze swoją bmw otóż silnik nie pracuje równo dokładnie to nie przepala mieszanki na 3 cylindrze, po czym to poznałem? ponieważ po wyjęciu świecy jest czarna i widać że nie przepala, była ona zamieniana i to samo sie działo na 3 cylindrze, cewka też była wymieniana z inną i efekt ten sam, sprawdzałem również czy to nie przewody ale po za silnikiem normalnie świeci. Wymieniłem również wtryskiwacz na inny i to samo cały czas na 3 cylindrze, nie przepala mieszanki ponieważ po jej wyjęciu jest mokra i cała czarna, ma ktoś jakiś pomysł co to by mogło być? jakiś czujnik czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to co, mamy wymyślać na chybił-trafił możliwe usterki? Ludzie, ogarnijcie się trochę...

Twoja odpowiedź nic nie wniosła do tego postu i jeśli nic nie umieść wnieść mądrego na temat to niepotrzebne i niewskazane jest udzielanie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze twoje wnoszą, już się rozpędzam wymyślać kolejne możliwe przyczyny, jak tobie się nawet głupiego interfejsu nie chciało (przez tyle dni już) podpiąć i zczytać błędów.

Poza tym proponuje może kilka lekcji zdalnych języka polskiego, bo ciężko ten bełkot rozkodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze twoje wnoszą, już się rozpędzam wymyślać kolejne możliwe przyczyny, jak tobie się nawet głupiego interfejsu nie chciało (przez tyle dni już) podpiąć i zczytać błędów.

Poza tym proponuje może kilka lekcji zdalnych języka polskiego, bo ciężko ten bełkot rozkodować.

Śmieszny jesteś, naprawdę nie musisz swoich żali wylewać na forum bo nie od tego ono jest, nikt Ciebie nie prosił czy byś łaskawie pomógł, a i jeszcze jedno nie rozliczaj mnie z czasu bo to że ty siedzisz na garnuszku u matki to nie oznacza że wszyscy. Poziom Pana kultury jest na wysokości twojego nicku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Co to znaczy że kompresja jest dobra?

Mierzyłeś na ciepłym czy zimnym silniku?

Podaj wyniki pomiaru,bo może jest dobra tyko wg Ciebie...

Komputer powinieneś mieć zczytany przed założenim tematu,bo mogą tam być cenne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.