Skocz do zawartości

E92 LCI kierunkowskazy tył.


Veld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na forum. W wyszukiwarce nic nie znalazłem więc zakładam nowy temat.

Mianowice mam pytanie czy rozbierał ktoś z was kiedyś lampy tylne w e92 po lift?

Chciałbym dowiedzieć się jakie ledy są włożone w kierunkowskazy. Czekam na auto z USA i zastanawiam się nad rozcięciem lampy i przełożenie samych led zamiast wymiany całej lampy. Wiem, że niektóry rozwiązują to w ten sposób. Jednak nie mogę znalesc nigdzie informacji jaki model led tam siedzi.

Chce obliczyć sobie orientacyjny koszt. Lampy USA i tak raczej nie sprzedam więc jeśli popsuje to po prostu popsuje :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem to w zeszłym roku w lutym, jedną lampę udało mi się kupić rozbitą na allegro za grosze i przełożyłem całe płytki z ledami a drugą przelutowałem ledy na te: https://allegro.pl/oferta/10x-dioda-led-smd-osram-ly-e67f-aaba-yellow-plcc-4-8544362124 działa idealnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, za odpowiedź. Wychodzi na to że muszę najpierw rozebrać lampy bo doczytałem gdzieś w końcu że powinny być pcc-6 (ale było to grupa o f10 więc mogły być inne) a twoje są pcc-4. Dzięki za info, bo miałem właśnie zamawiać pcc-6, jednak się wstrzymam i sprawdzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałem w końcu lampę i trochę się zdziwiłem. Okazało się że nie ma tam smd tylko inne LED jak na załączonym zdjęciu.

Stąd moje pytanie czy ty miałeś po prostu SMD w tym miejscu czy przerabiałeś ? Diody SMD również ma ale na światło stopu. Nie kierunków.

Czy ktoś wie może co to LED w tych lampach siedzi?

https://ifotos.pl/zobacz/led1jpg_qqessss.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.