Skocz do zawartości

E92 LCI swap foteli od M3


kdus

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie brzmi czy fotele przednie z m3 e92 pasują bez wiekszych przeróbek do E91?

 

może czy ktoś zakładał przednie fotele od e92 do e90 lub e91?

 

Mam możliwość zakupu przednich foteli z m3 e92. Wyglądały by super - pytanie czy szyny są takie same (rozstaw, śruby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja u siebie mam od e90 M3 i pasuje wszystko p&p bez żadnych przeróbek ( jedynie sterowanie elektryką musiałem doposażać )

 

Tylko zastanawia mnie jak chcesz wsadzić przednie fotele od e92 do e91 , przecież e92 ma podajnik pasów oraz składane oparcie ..... dziwnie może to wyglądać ....

 

Ps. skóra w fotelach M3 jest prawdziwa ( nie jest to jakaś dakota ) i trzeba z nią uważać jest bardzo delikatna ... ja się pilnuje w czym wsiadam ale kobieta czasami swoimi " nowościami " potrafi pokaleczyć fotel :( choć u mnie wygląda skóra jeszcze jak nowa to zawszę mam ciarki jak wysiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Jakiś czas temu kupiłem e92 z czerwoną skórą ( niestety )...

Myślałem że wytrzymam z czerwonym wnętrzem ale jednak nie dam rady :mad2:

 

Rozważam 4 opcje:

1.Obszyć to co mam

2.Kupić czarne wnętrze sporty

3.Kupić czarne wnętrze m3

4.Kupić czarne wnętrze m3 e93

 

Czy ma ktoś porównanie fotela z M3 do sportowych ze zwykłego coupe?

Warto wymieniać sporty na te z m3?

Obszycie wydaje się o tyle dobre że nie bede musiał szukać długo foteli. Moje czerwone są z wszystkimi regulacjami pompowaniami itd , a takie w dobrym stanie wydaja się trudne do znalezienia.

Widział ktoś kiedyś fotele z e93 w e92 ? jak to wygląda ,pasuje ? Pas przy fotelu wydaje się wygodniejszy od tego głupiego wysuwanego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno znalezc fotele z m3 w dobrym stanie, one w przeciwienstwie do zwyklych trojek sa wykonane nie z dakoty tylko lepszej jakosciowo skory, ktora tez niestety jest duzo bardziej podatna na przetarcia.

 

ja bym albo szukal czarnych sportow (tansza opcja, ale ja swoich foteli pol roku szukalem bo ciezko znalezc w dobrym stanie) albo obszywal (koszt ok 4 kpln)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm zawsze mozna kupic najtansze od m3 i obszyc .

 

A ma ktoś porównanie miedzy sportami a m3 ? albo ma ktoś m3 z lublina / okolic i da posiedzieć ? :wink:

 

opcja nr5 za droga :? nie chciał bym 5tys przekroczyc ... wiec chociaż Performance są mega to mnie nie stac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz teraz fotele sportowe z pełną elektryką to na Twoim miejscu zdecydowałbym się na obszycie. Trudno znaleźć dobre fotele na pełnym wypasie, chyba ze jestes gotow zrezygnować z elektryki. Na niemieckim ebayu takie fotele chodzą po ca. 2000 EUR wiec tak czy inaczej taniej wychodzi obszyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

E93 nie pasują. Chyba, że chcesz mieć dla kierowcy i pasażera po dwa komplety pasów bezpieczeństwa :norty:

Jeden na słupku, który masz, Drugi zintegrowany z fotelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Cześć,


Czy ktoś się orientuje, czy przy przełożeniu foteli z M3 do 335i wszystko działa od razu, czy bedzie trzeba coś kodować, wgrywać do komputera, albo kombinować przy module lub wtyczkach?

http://images68.fotosik.pl/367/113fbbf3940b185fgen.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Cześć!


Czy będzie potrzebne kodowanie lub zmiana wiązki przy swapie foteli w e92 LCI na fotele od M3 e92 LCI?


Obecnie fotele sporty grzane i pompowane boczki.

Docelowe fotele od M3 grzane, pompowane boczki i lędźwie plus pełna elektryka z pamięcią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.