Skocz do zawartości

Błąd 4560 , nierozwiazany problem


corleks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem z moja e91 318d 143km n47.

Problem zaczął się gdy na rondzie wyskoczył błąd "engine fault" i auto wpadło w tryb awaryjny , po zgłaszaniu auta było ok. Komputer wyrzuca błąd 4560 (bosch kts tłumaczy to jako Niskie ciśnienie Common rail) , inne komputer jako Niskie ciśnienie na szynie CR. Na pierwszy ogien wymiana filtra paliwa na bosch, zero efektów. Następnie wymieniony czujnik na pompie wysokiego ciśnienia , nie pomogło . Ze względu na delikatne opilki na czujniku wymieniłem pompe z drugim czujnikiem co nie przyniosło efektu, na koniec podmieniona listwa wtryskowa z czujnikiem i zaworem bez efektu. Obczytalem wszystkie fora z podobnymi problemami i nie wiem za co teraz się zabrać jakieś pomysły? Planuje jeszcze zajrzeć do pompy w zbiorniku czy nie ma syfu i sprawdzić jakie podaje ciśnienie. Byłbym wdzięczny też za informację jakie ciśnienie powinna podawac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki sam problem błąd 4560. Tylko że u mnie wygląda to tak. Jak jadę samochodem z rozgrzanym silnikiem i mam powiedzmy 3700 obrotów włącza mi się fault engine reduced power, albo gdy jadę w trasę i przejadę przykładowo 400 km prędkością 150 km i nagle przyśpieszam ze 150 na 170 to też mi się włącza fault engine reduced power. Zatrzymam się wył/ wł zapłon i nic nie ma. I tak się borykam już 2 lata. Może ktoś coś wie, bo do tej pory nikt mi nie pomógł. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
Witam mam to samo,z tym błędem 4560 aczkolwiek do kolekcji jest jeszcze jeden 4570 borykam się od niedawna ale strasznie uprzykrza życie podczas przyspieszania zastanawiam się nad filtrem paliwa który nie był wymieniany od ponad 20000 tyś i tak mam zamiar się tym zająć także dam znać jak wymienię czy pomogło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.