Skocz do zawartości

E91 wiązka pdc przód od E60


Maksy

Rekomendowane odpowiedzi

Natrafiłem na aukcje zagraniczne gdzie piszą że z E87 pasuje czy to prawda ?

Kable wyglądają na krótkie tak że zaraz przy czujniku się kończą to oznacza że potrzebna jest jeszcze przedłużka między wiązką a modułem ?

Próbowałem znaleźć oryginał na stronie bmw ale mi się nie udało może źle szukam bo w bmw jestem nowy.


Chyba że to jest to : https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/0399629-zest-dopos-w-przednie-czujniki-park/vA880207

albo to jest słabo opisane albo ja nie potrafię tego czytać co zawiera zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup wiązkę tył do E90 i kup kostkę w aso łącząca wiązkę środkowa z przednia. Przód z e87 będzie pasować czyli podłączysz ale może buc minimalnie krótsza czyli nie starczy jej na tyle aby wpiąć w oryginalne zaczepy co ogólnie na nic nie wpłynie. Ja rozwiązałem to kupując wiązkę na tył zakładając na przód i kupując kostkę i masz jak ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Jak to robiłeś to mam jeszcze takie pytanie.


https://imgur.com/4tawEX8


1) Wymieniam moduł PDC na taki z 3 wyjściami.

2) Wymieniam panel w środku.

3) zakładam czujniki z przodu i wiązkę.


I teraz mając oryginalnie czujniki z tyłu jak na schemacie tą wiązkę z przodu podpinam do 1 ze schematu i tu potrzebuje tą dodatkową kostkę ?

Oczywiście na koniec zakodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz aby było oryginalnie to wiązka PDc przód łączy się przy przedniej lewej lampie z wiązka środkowa. Jeżeli nie chcesz jak oryginał to pomiń wtyczkę i zrób połączenie stałe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest realne to do dokupienia jeżeli chodzi o nowa oryginalna czy nawet używana. Jak chcesz mam taka wiązkę nowa ale nie jest oryginalna czyli kolory kabli inne ale jakościowo dużo lepsza niż kable ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.