Skocz do zawartości

Bmw e90 przebieg sie zmniejszyl :D


kosmi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


Ktoś miał moze problem z „samoczynna” zmiana przebiegu na desce rozdzielczej? Miałem juz taka sytuacje rok temu (Wróciło do normy, ale nie wiem jak i kiedy) pokazuje o Ok 40% mniejszy niż rzeczywisty (który byl widoczny 3 dni temu). Wydaje mi sie ze na komputerze pokładowym da sie to przestawić, ale nie wiem jak.


bmw e90, 06' 2.0d

od 3 lat w posiadaniu kupiony z przebiegiem 270 jakoś, sytuacja nie pierwszy raz sie zdarzyla, bo rok temu na wiosne podobnie, mianowicie pokazywało zaniżony przebieg ok 140~.Po czym wrócilo do normy (nie wiem jak nie wiem kiedy) i pokazywało normalnie ok 290. tym razem rzeczywisty powinien byc jakos 305~ a pokazuje 165 jakoś.


Ogółem wszystko spoko, bylem na przegladzie gosc mi chcial wpisac 165 ALE chciałbym miec wszystko zgodne z historia i zaczyna sie problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem po zakładach w mieście i poza miastem - nikt nic nie wiedział, w jednym zakładzie stwierdzili ze było coś "zmieniane" "grzebane" z przebiegiem - nie było.

Jade na przegląd jutro/pojutrze i zostawiam to w cholerę.


Jakby ktokolwiek kiedyś miał podobny problem napiszcie, może przyda sie dla innych kilka info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

:mrgreen:


Zerknij w szczegółową identyfikację modułów w INPA, tam jest informacja jakie przebiegi są zapisane w poszczególnych modułach, sprawdź gdzie jest różnica, przekoduj ten moduł.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.