Skocz do zawartości

E91 lift lci webasto błąd 9CA8 ogrzewanie niezależne dezakty


cdnes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam problem webasto nie załącza się

Po podpieciu pod chinski delphi pokazuje błąd 9ca8

Na szkopskim forum znalazłem parę info że trzeba aktywować zablokowane webasto

Czy da się to zrobić delphi i na.ktorym to jest kanale ?;)

Ktoś pomoże

Prawdopodobnie zablokowane przez zbyt małą ilość paliwa


9ca8 Ogrzewanie niezależne dezaktywacja systemu

Zablokowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie. Od 2 miesięcy kopie się z webasto z tym samym. Też ten błąd miałem ale już opanowane. Będziesz miał zablokowany piecyk. Przez kompa trzeba go odblokować. Po x nieudanych próbach uruchomienia, piecyk się blokuje. Ja miałem palnik do wymiany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja próbuje odpalic go z pilota przez chwile jakby chciał wystartować i nic zapala się klikatronik i gasnie raz się świecił przez dłuższy czas jedni piszą że akku słabe szczotki na pompie .. kurcze ciekawa sprawa ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delphi nie wiem. Wiem że inpa da radę. Jeśli nie wymieniłes szczotek w dodatkowej pompce to warto zobaczyć, ja wymienialem rok temu bo był błąd pompki. Wystarczy że jedna rzecz będzie nie sprawna i webasto nie odpali. Zobacz na bezpieczniki. Musisz mieć dość paliwa w baku, chyba minimum 1/4 żeby odpalił. Mozesz rozgrzać silnik do temp roboczej i wyłączyc silnik, na wyłączonym wciśnij przycisk REST na climatroniku. Jeśli pompka sprawna to ciepło powinno lecieć przez długi czas,a nie chwile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje z funkcją REST zobaczymy czy wystartuje dephi nie ma tej funkcji jeszcze dziś zobaczę i pobawie się czyli jak nie wystartuje rest to jest pompka do roboty ..

Auto kupiłem parę miesięcy temu gość tego nie używał bo myślał że to alarm dodatkowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sprawdzeniu bezpiecznikow zaczelo działać przez parę minut... tzn buczalo lecialo zimne powietrze z tej rurki w nadkolu i się wylaczylo samoczynnie

Ta pompka znajduje się Po prawej stronie koło kielicha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.