Skocz do zawartości

Xenon dynamic LCI sam skręca w lewo


Mrozu23

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie posiadam E91 2011r ze skrętnymi lampami i mam problem z lewą, a mianowicie. Przełącznik świateł mam ustawiony na auto. Jak tylko się ściemni czy wjadę do garażu światła przełączają się na xenony tak jak powinny, poziomują się po czym lewa lampa lekko opuszcza się w dół i na maxa skręca w lewo. Jak skręcam kierownice w prawo to widać, że lewa soczewka też skręca w prawo, ale nawet przy maksymalnym skręcie nie świeci nawet blisko środka. Cały czas oświetla lewe pobocze. Prawa lampa działa bez zarzutu. Jeśli przełączę światła z auto na włączone (pokrętło w prawo) To obie lampy świecą na wprost i jest ok ale nie skręcają razem z autem. Byłem już u paru mechaników, ale nie bardzo się chcą podjąć naprawy. Wyciągnąłem lampę z auta żeby do niej zajrzeć czy coś się nie poluzowało lub kostka nie styka, ale w środku wszystko wygląda jak nowe nawet nie zakurzone. Macie jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje? Co sprawdzić? Dodam, że komputer nie pokazuje żadnych błędów.


A... nie wiem czy to ważne, ale jeśli silnik nie jest odpalony, a światła są ustawione na auto to świecą dobrze. Jak tylko odpalę silnik lewa lampa ucieka w lewo.

Edytowane przez Mrozu23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.