Skocz do zawartości

E90 Pytanie o wtryski po wymianie


DW1225

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pacjent m47 320d wtryski były do wymiany na 1 korekty były ponad 5.0 po wymianie tak wyglądają.zostaly wszystkie wymienione.

https://drive.google.com/file/d/1Gs9nUtD-C1gb2sr0Swj3cvNvQptjvEbZ/view?usp=drivesdk

Wtryski niby przez Boscha na oryginalnych częściach robione.

Nie są te korekty już za wysokie?

Temperatura silnika była tu już 90 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I stało się przed świętami jechałem do domu po pracy 200kmh nagle spadek mocy auto zgasło nie odpalilo. Laweta na warsztat. Stwierdzili że padł dopiero co osadzony wtryski.

Do dziś auto nie gotowe dzwoniłem dziś przez wtrysk pomoc sie tłok upalil. Czekają na opinie kogoś tam. I zielone światło że ubezpieczalnia firmy która robiła wtrysk pokryje szkodę.

Dlaczego tak się stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wtrysk lał paliwo a tłok się uszkodził od temperatury. Przecież reloop Co pisał żeby tym nie jeździć. Korekcja pod obciążeniem była na maks na - na 4 cylindrze i niech zgadnę to właśnie 4 cylinder jest uszkodzony?
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Nigdy nie regenerował bym swoich wtryskiwaczy to już lepiej założyć używane, jak były pierwsze wersje jeszcze pompy sekcyjne lub rotacyjne to sam regenerowałem wtryski ale te obecne to może ze dwie firmy w polsce robią.W nowych czas wtrysku reguluje cewka albo stos piazo. żeby to zmierzyć to naprawdę trzeba mieć maszyny.Większość regeneruje poprzez wymianę końcówki oraz czyści wtrysk i myśli że zregenerował skutki takiej regeneracji są tragiczne między innymi wypalenie tłoka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś "KOSMOS!".

Zbyt mało danych podałeś, być może to "tacy fachowcy", którzy Ci te wtryski robili?

Obecnie w Polsce jest kilka warsztatów regenerujących wtryskiwacze. Nie tak dawno jeszcze była opinia,że tych wtryskiwaczy zregenerować się nie da.

Pozdrawiam

ZYGI


 

I stało się przed świętami jechałem do domu po pracy 200kmh nagle spadek mocy auto zgasło nie odpalilo. Laweta na warsztat. Stwierdzili że padł dopiero co osadzony wtryski.

Do dziś auto nie gotowe dzwoniłem dziś przez wtrysk pomoc sie tłok upalil. Czekają na opinie kogoś tam. I zielone światło że ubezpieczalnia firmy która robiła wtrysk pokryje szkodę.

Dlaczego tak się stało?

ZYGI-BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.