Skocz do zawartości

Problem z odpalaniem E90 320d


akinx7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu moja bmw e90 sedan 320d 163km Automat ma problemy z odpalaniem i jest to dość nieregularne gdyż nie wiadomo kiedy to wystąpi a więc przejdę do rzeczy. Gdy auto jest zimne po całej nocy stania to nie ma problemu z odpalaniem czasami zapali za drugim/trzecim razem ale gdy np przejade 5km zostawie auto na 30min i później znów chce jechać to auto potrafi po 10x nie odpalić a wygląda to miej wiecej tak ze naciskam hamulec czekam aż kontrolki zgasną auto przez jakąś 1 sekunde kręci po czym cisza slychac takie "slizganie" coś w tym stylu i po 2 sekundach jakieś uderzenie i koniec i tak musze od nowa po pare razy zeby odpalił czasami to jest tak ze po 2 sekundach kręcenia jest ta cisza i później uderzenie nie jest to jednostajne nie wiem co to może być ciężko mi jest to też opisać proszę o pomoc, z góry dziekuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chciałem zakładać nowego tematu ponieważ mój znajomy ma problem z odpaleniem swojego BMW e91 2.0 d n47 143km 2008r.

Problem następuje na zimnym i ciepłym silniku, rozrusznik robi pół obrotu i przestaje kręcić. Samochód odpala ale za 7-8 razem.

Jak uda się odpalić to samochód odpala normalnie niestety po postoju 20-30 min problem znów występuje.

Mechanik sprawdzał rozrusznik, kabel masowy pomiędzy silnikiem a karoserią został wymieniony bo był w słabym stanie, komputer nie pokazuje żadnych błędów.

Czy ktoś ma pomysł lub miał taki problem i może pomóc to proszę niech napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.