Skocz do zawartości

E91 zwarcie zasilnia modułu diversity


wiciu1919

Rekomendowane odpowiedzi

Witam


Przez przypadek zwarłem a chwilke ten przewód do masy z tego co wyczytałem to zasila on skcje modułu pilotów . teraz piloty nie działaja , nie ma tam napiecia

Może wie ktoś skąd przychodzi tam napięcie czy jest jakis bezpiecznik a może moduł co to zasila złapał jakis bląd i nie podaje

Kable w peszlu ok przed rozbiórką napiecie było i pilot działał ok

Prosze o pilna pomoc moge nawet zapłacić z porade jak to ogarnąc obawiam że spaliłem jakis inny moduł :(


b93ee14dcbb65f9fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak zwarłeś do masy to pewnie bezpiecznik poszedł się pitolić. Poszukam na tej stronie ze schematami który to. Łatwiej by bylo jakbyś podał VIN albo chociaż miesiąc i rok produkcji i slinik bo różnie to wyglądało w latach produkcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Proszę o pomoc ta wiązka 4 kabli która jest na zdjeciu zawiera niebiesko-żółty kabel który w moim aucie jest uciety urwany jakby ktoś tu grzebał.Od czego i gdzie powinien iść i jakie napięcie powinno być nadmieniam iż rozebrałem już pół samochodu i nigdzie nie ma tej drugiej części tego kabla( ktoś chyba sobie go zabrał .Najlepiej jakby ktoś mógł opisać wszystkie cztery bądź podrzucić schemat bo oczywiście centralny zamek z pilota nie dziala i najprawdopodobniej przyczyną jest ten kabel .

Didam że wszystko inne jest sprawdzone i działa(bezpieczniki.radio.guzik w środku zamyka auto)

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.