Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też uważam że klekot do cabrio nie pasuje ,ale ktoś w końcu kiedyś takie auto skonfigurował i zapłacił grube pieniądze. Zresztą na rynku jest ich całkiem sporo. Jeśli ktoś znalazł się żeby kupić takie auto nowe to i znajdzie się żeby kupić używane.


Ja bym na drugie auto jeśli miało by być bez dachu wybrałbym Z4. Raz że to roadster ,dwa nie waży 1800 kg :roll: trzy ,zetka ma szmaciany dach który nie odmówi posłuszeństwa.

Powinieneś coś znaleźć z E89 lub starsze E85. Najlepiej szukać 2.5(N52 ,M54) lub 3.5i(N54)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesel w cabrio to jest abominacja

Również jestem zdania, że to nie do końca trafione zestawienie... Choć jakby nie było faktycznie trochę tych aut jest :|

Powinieneś coś znaleźć z E89 lub starsze E85. Najlepiej szukać 2.5(N52 ,M54) lub 3.5i(N54)

E89 35iS petarda :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie, przeczytałem kilkanaście stron tego wątku i wynika z niego, że jeżeli myślę o polifcie to mam zapomnieć o benzynie i wybrać silnik diesla. Będzie on najmniej awaryjny.

Proszę oceńcie tą propozycje diesla:

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2009-2-0-177km-automat-navi-tempomat-panorama-grzane-fotele-ID6CZsvK.html#8dacd13e0d

Ogólnie poszukuje auta wygodnego z automatyczna skrzynią biegów do miasta który na co dzień będzie pokonywał niewiele kilometrów. Co w tym przypadku myślicie o tym silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No wiesz, srebrny ma to do siebie ze widac bardzo czy auto bylo malowane, a tutaj az boli ta prawa strona i tylny zderzak,straszna różnica kolorow. Brak zdjecia z przodu wiec nie wiem jak maska. Jesli chodzi o srodek, to kwestia gustu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krolik2628 stołki beznadziejne, poszukaj czegoś z lepszymi fotelami albo zmień po zakupie, różne odcienie srebrnego aż biją po oczach. Przebieg bardzo niski jak na diesla w kombi więc warto sprawdzić historie bo pewnie książkę serwisową pies zjadł albo jest jak nowa :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam BMW E93 w kwocie do 45-50k, czy w ramach tego budzetu jest realna szansa na dobry egzemplarz 335i, ewentualnie 330i? czy lepiej szukać E46?


zanalezione na otomoto E93:

VIN WBAWL73598PX58355

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bwm-e93-cabrio-hardtop-335i-306-km-full-ID6D1ybO.html#e76fa4b8df



E46:

VIN WBABW52040PM05493

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e46-330ci-m-pakiet-cabrio-wersja-poliftowa-ID6D69FU.html#1547072a4b


Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co ci cabrio z 4 miejscami. Z tyłu może siąść dziecko a przy 70 km/h już nie wytrzyma.

Poza tym cegła z doczepioną szybą czołową. Piękne proporcje...

nKBMBKK.png

 

Taka fanaberia, auto po prostu mi sie podoba i jest miejsce na tylnym siedzeniu dla psa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Tylko po co ci cabrio z 4 miejscami. Z tyłu może siąść dziecko a przy 70 km/h już nie wytrzyma.

Poza tym cegła z doczepioną szybą czołową. Piękne proporcje...

nKBMBKK.png

 

Taka fanaberia, auto po prostu mi sie podoba i jest miejsce na tylnym siedzeniu dla psa.

Nie chodziło mi o zasadność cabrio, bo to świetne auto. Tylko zainteresuj się roadsterami.

SLK TT Z4 350Z boxster s2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie chodziło mi o zasadność cabrio, bo to świetne auto. Tylko zainteresuj się roadsterami.

Niektórym podoba się właśnie taka sylwetka cabrio w przeciwieństwie do roadsterowej pchły w czapce.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam obecnie trójeczki i ta wpadła mi w oko:

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e92-328i-1-wlasciciel-niski-przebieg-f-vat-ID6D7Izz.html

WBAWB33579PU89690


Co sądzicie ?

 

Warto się zainteresować ,wpisz vin w google zobaczysz stare ogłoszenia. Gdzieś tylko uszczelki na błotniku się zapodziały ,ale na Twoim miejscu pojechałbym chociaż obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czego szukasz ,gama silników jest szeroka. Wszystko zależy od upodobań ,potrzeb czy zasobności portfela. Tu już na tyle starsze auta że tutaj sam silnik nie gra roli ,możesz mieć awaryjne 330d lub sprawne 316i ,wszystko zależy od tego co znajdziesz, egzemplarz egzemplarzowi nie równy. Nigdy nie wiadomo jak ktoś obchodził się z autem i jak je serwisował.

Szukasz oszczędności? 318d (M47/N47)

Szukasz dobrego benzyniaka? 325i/330i (n52,tylko w tym silniku możesz bez obaw założyć gaz)

Szukasz mocy i niskiego spalania? 330d (m57/n57)

Szukasz mocy ale nie obchodzi Cię spalanie? 335d (m57)

Szukasz absurdalnej mocy? - 335i (n54/n55)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.