Skocz do zawartości

CHIPTUNING BMW 318D 320D 330D ProfiStrojenie DPFoff PROMOCJA


TC

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

przymierzam się do zakupu e90 wersja 184hp z 2011 roku. Czy ktoś po chipie, mógłby podzielić się informacją jak z kwestią dynamiki i spalania w aucie?

Katalogowo ma 7,5s do setki, ile jesteśmy w stanie zejść po strojeniu przy założeniu, że egzemplarz jest zdrowy?


Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 622
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

BMW e91 318d 143HP manual

Zrobiłem chipa na 216HP oraz 420Nm

Teraz to jeździ :) Oczywiście do takiego moda zmieniłem IC na większy, wywaliłem DPF oraz zaślepiony mam EGR.

Tyle starczyło by mieć frajdę z jazdy

Jak kraść to miliony...jak jeździć to BMW!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Wiec wedlug mojej wiedzy opcje sa cztery

1. Nie robisz nic. 

2. Programujesz auto pod nowe vo, tracisz mape, odczytujesz mape, wysylasz ponownie plik do tunera albo jedziesz na hamownie, na nowy program. 

3. Odczytujesz sterownik, wysylasz do tunera o zamaskowanie dtc (bledow) ze sterownika. 

4. Nie mam pojecia o jakim sterowniku rozmawiamy czy odczyt jest jako internal i external, czy razem i wtedy zaleznie od odczytu wysylasz do tunera. 

Do kazdej z opcji 2-4 musisz miec sprzet do czytania map, taki jakim operuja tunerzy (flex, bench itp itd) 

Edytowane przez kkx5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie jestem w stanie ich zamaskować tak? Jeśli tak to raczej już nie planuje nic w silniku grzebać....Dziękuję bardzo kolego....

A odnosnie elektrycznego dogrzewania co może być uszkodzone? Nagrzewnicę wymieniłem na pewno była sprawna....Podłaczenia sprawdziłem w dużej czerwonej wtyczce prąd jest....

Edytowane przez maniek6600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jesli nie masz sprzetu do tuningu, nic nie jestes w stanie zrobic. Odnosnie grzalki, bledy wskazuja na brak polaczenia, panel klimy z grzalka albo silnika z panelem klimy. Trzeba grzebac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.