Skocz do zawartości

Kod lakieru?


Dia20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Co masz na myśli pisząc kod lakieru, np titansilber ( 354 ) ?? Jeżeli tak to wystarczy rozkodować vin, no chyba że auto było malowane i ktoś źle dobrał lakier to wtedy tylko skan jakiegoś elementu. Kodu lakieru czyli np 354 nie znajdziesz na żadnej naklejce w aucie.
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc kod lakieru, np titansilber ( 354 ) ?? Jeżeli tak to wystarczy rozkodować vin, no chyba że auto było malowane i ktoś źle dobrał lakier to wtedy tylko skan jakiegoś elementu. Kodu lakieru czyli np 354 nie znajdziesz na żadnej naklejce w aucie.

 

Bzdura, otwórz drzwi kierowcy i na dole przy progu, na nalepce z numerem VIN jest również umieszczony numer lakieru i jego nazwa np 354 Titan-Silber Metallic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak otworze drzwi to jest tylko naklejka informująca ile powinno być ciśnienie w oponach i druga z symbolem informująca o zresetowaniu czujnika ciśnienie w oponach. Bity nie był na pewno bo był sprawdzany miernikiem grubości lakieru. Jutro popatrzę dokładniej, może coś przeoczyłem ale nie wydaje mi się :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Bity nie był na pewno bo był sprawdzany miernikiem grubości lakieru.

 

Nie bądź naiwny, miernik lakieu o niczym nie świadczy, mogęci pokazać takie ulepy żebyś się wywrócił a mirnik Ci pokaże że nic nie robione i wszystko super.

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Cześć, orientuje się ktoś co oznacza numer w kwadracie po prawej stronie zaraz obok opisu lakieru A34/7 ?

W moim przypadku ten numer to 0.50

W przypadku kolegi od którego chce zakupic drzwi kierowcy jest to numer 1.57 w kwadracie . Silnik, rok ,opis lakieru A34,/7 Arktis Metallic jest ten sam.

Seweryn78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Jak otworze drzwi to jest tylko naklejka informująca ile powinno być ciśnienie w oponach i druga z symbolem informująca o zresetowaniu czujnika ciśnienie w oponach. Bity nie był na pewno bo był sprawdzany miernikiem grubości lakieru. Jutro popatrzę dokładniej, może coś przeoczyłem ale nie wydaje mi się :)

 

Swoje auto znam od początku użytkowania i nie było bite. U mnie podobnie na słupku od strony kierowcy jest nalepka o ciśnieniu a druga o lawetach jak nie wolno holować i takie tam. Naklejka z naciskami na osie i kodem koloru jest na słupku pasażera - otwórz tylne i przednie drzwi.

Dodam że mam egzemplarz salon polska.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.