Skocz do zawartości

E90 felgi ET


Słowik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pany szukam jakis fajnych zimówek do mojej e90 2006r i znalazłem w okolicy takie koła z Z4:


8Jx17 H2 ET 29


https://www.olx.pl/oferta/oryginalne-kola-felgi-zimowe-bmw-225-45-r17-z4-e90-e91-insignia-CID5-IDB5YL0.html


Co myślicie jak bedzie siedziało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tarcia unikne czy jest możliwość, że przyskrobie kapcia? :D

I jeszcze dopytam, będę dużo jeździł w trasach zimą więc lepiej szukać rozmiaru 225/45 r17 czy jakies 205/55r16 albo np. 225/50r16?

Edytowane przez Terapeuta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

tu masz cytat z innego forum:


19 inch rims/tires without fender modification

Front - 19 x 8.5 , offset 30 ~ 35 , widest tire set up 245/35/19 Toyo T1R

Rear - 19 x 10.5 , offset 32 ~ 40 , widest tire set up 275/30/19 Toyo T1R

19 x 10, ET 37, 285-30-19 dunlop SP sport with fender roll and neg camber...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, posiadam BMW E92 325i i chciałem kupić nowe felgi (letnie). Znalazłem fajne, niedrogie, które moim zdaniem ładnie by się prezentowały w moim autku a mianowicie https://allegro.pl/oferta/felgi-by983-pasujace-bmw-e92-f30-f10-f11-f36-x3-19-8712603462 i teraz mam pytanie czy będę mógł na nich jeździć? Przód chyba w porządku, ale ET na tył wydaje mi się trochę duże, ale w sumie za bardzo się nawet na tym nie znam, więc no nie wiem, może jakieś dystanse by wtedy pomogły? No i jaką gumę mógłbym wtedy założyć?

P.S. Tak w ogóle to raz jeszcze witam i pozdrawiam wszystkich, jestem nowy na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Podejdą bez problemu, nie wiem jak z jakością. Na stronie np. sklepopon masz felgi i pełno producentów, te tutaj trochę jak chinol. Wpisz parametry swojego auta i pojawią się felgi.

Odnoście tych z allegro to mają parametry 8,5x19 oraz 9,5x19 więc to się aż prosi o ogumienie 235/35 265/30 zamiast 225/35 i 255/30 :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Moderatorzy

7 cali to felgi zbyt wąskie do BMW. Seria ma cal szersze.

225 na takiej feldze to jak grzyb będzie wyglądać.

offset dobiera się w zależności od szerokości felgi. Tutaj masz 7,0 tylko dostępne. Znajdź 8 cali to wtedy offset 34, zmniejsz offset to wypchasz felgę na zew. auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.