Skocz do zawartości

Asystent swiateł drogowych


syjam23

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
W lci były już tylko z 868Mhz wiedz nie masz wyboru jeśli chcesz to lusterko, chyba że weźmiesz z amerykańskim standardem ale bramy już żadnej nie otworzysz :wink:

 

To o czym mówicie to nie jest przypadkiem częstotliwośc odbioru pilota od centralnego zamka? Jesteście 100% pewni, że to się tyczy TYLKO bramy garażowej? Sprawdzałem nie raz te częstotliwości i mnie wychodzi, że jest to zależne od częstotliwości kluczyka czy USA czy EU czy Azja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W lci były już tylko z 868Mhz wiedz nie masz wyboru jeśli chcesz to lusterko, chyba że weźmiesz z amerykańskim standardem ale bramy już żadnej nie otworzysz :wink:

 

To o czym mówicie to nie jest przypadkiem częstotliwośc odbioru pilota od centralnego zamka? Jesteście 100% pewni, że to się tyczy TYLKO bramy garażowej? Sprawdzałem nie raz te częstotliwości i mnie wychodzi, że jest to zależne od częstotliwości kluczyka czy USA czy EU czy Azja

 

To jest na pewno częstotliwość kluczyka, a nie pilota do bram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam lusterka z FLA najlepiej z okrągłą kamerą i GTO (pilot bramy), temat praktycznie nie do zdobycia. Jestem w stanie kupić nawet wersje USA bo moje oba sterowniki bram nie mają problemów z obsługą częstotliwości 315Mhz. Gdyby ktoś namierzył lub miał takie lusterko to chętnie przygarnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Powiem ci kubaj123, że spotkałem się tylko z takimi informacjami na forach. Nawetw tym temacie temat jest poruszany kilkukrotnie. Jak robię jakiegos retrofita to kupuję najnowszy PN z dostępnych, więc mam zamontowaną okrągłą kamerę. Kwadrata nie wkładałem. Jeździłem tylko ze swoim okrągłym asystentem, więc nie wiem jak to jest z kwadratowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przebiłem się przez cały wątek i znalazłem informacje, że poszczególne lusterka różnią się kątem pod jakim zamontowana jest kamerka FLA.

Namierzyłem lusterko z FLA które chciałbym zamontować w moim E91 i wg numerów realoem pokazuje, że występuje w E70/E71/E84/E90/E91/E92 - mam rozumieć że mogę bez obaw takie lusterko brać i kąt padania będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak, kąt pasuje. Do E6x trzeba kombinować bo nigdy takiego lustra nie było a pochylenie szyby jest z deka inne

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moduł elektroniczny w lusterku, obsługujący piloty do bramy, również obsługuje piloty do samochodu? Pytam bo mam auto z USA z obsługą pilotów i się zastanawiam czy można je np rozmontować i wymienić samą płytkę od pilotów do bramy, pozostając kompatybilnym z amerykańskimi kluczykami do auta na 315Mhz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot centralnego a pilot zamka raczej dwie różne rzeczy, raż że są z i bez a dwa są różne częstotliwości bram na USA i EU. Niestety w 99% pilot USA nie zadziała z europejskimi bramami chyba, że wrzucisz nowy sterownik do bramy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
raż że są z i bez a dwa są różne częstotliwości bram na USA i EU.

No i są jeszcze dwie różne częstotliwości które bmw montowało w lusterka EU :mrgreen:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.