Skocz do zawartości

E90/E93 - naprawa i jazda bez CCC


Bugsy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Potrzebuję wymontować CCC gdyż mam problemy z dźwiękiem jak opisałem tutaj

viewtopic.php?f=92&t=157402

 

Nie wiem jednak czy można z samochodu korzystać bez problemu bez zainstalowanego CCC?

 

Czy macie jakieś doświadczenie z naprawą CCC przez osobę z Krakowa ogłaszającą się na allegro: http://allegro.pl/bmw-ccc-professional-naprawa-e60-x5-x6-e91-e92-e93-i1648645008.html

 

Z góry dziekuję za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez CCC możesz jeździć, ale nie będziesz miał komunikatów dźwiękowych i tekstowych.

Akurat miałem problem z moją CCC i ten koleś z Krakowa naprawiał mi ją. Koszt 500 zł, 4 z 5 modułów nie działało. Nie wiem dlaczego.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja wymieniałem sobie u jednego chłopaka we Wrocławiu z biznesa navi na profesjonala cic i wszystko działało do momentu wymiany akumulatora, bo nie wymieniałem go w serwisie i nie wiedziałem że trzeba ponoć nowy akum.przypisać w kompie, to na początku dźwięk włączał się po jakimś czasie- 1min czasem po pół godzinie jazdy, teraz wcale nie wydaje dźwięków samochód, komp działa, navi tez, polecenia głosowe też,mnie słyszą w telefonie ja nie .Z racji że w serwisie, to nie było robione to oni po wpisaniu vinu i podłączeniu kompa, nic nie widzą, bo samochód nie powinien mieć cic . A ponoć teraz samochód przeszedł w jakiś tryb oszczędności energii a serwis nie ma pojęcia co zrobić, bo wgrywając nowe sterowniki mogą uszkodzić mi navi i wolę, aby on mi to zrobił.Moje rozpisanie zmierza do tego, iż jutro jadę w ciemno do tego chłopaka osobiście ponieważ numer mam nieaktualny,ale mam ulicę gdzie ma warsztat a zarazem mieszka więc podam ci do niego jutro tel. po powrocie.Jest naprawdę kozakiem, a rok temu on jako z tego co wiem pierwszy zakładał cic z działającą i rozkodowaną navi w Polsce.Na pewno ci pomoże,Mam do niego 300 km więc będzie to wieczorem.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[cut]

Moje rozpisanie zmierza do tego, iż jutro jadę w ciemno do tego chłopaka osobiście ponieważ numer mam nieaktualny,ale mam ulicę gdzie ma warsztat a zarazem mieszka więc podam ci do niego jutro tel. po powrocie.Jest naprawdę kozakiem, a rok temu on jako z tego co wiem pierwszy zakładał cic z działającą i rozkodowaną navi w Polsce.Na pewno ci pomoże,Mam do niego 300 km więc będzie to wieczorem.Pozdrawiam.

 

To by było coś! Czekam więc na adres albo chociaż na jakieś namiary na tego gościa.

Obecnie przebywam często we Wrocławiu, więc podjechanie do tego Twojego magika nie było by problemem.

 

Z drugiej strony, ostatnio miałem problem z aku, gdyż mechanik regulując dach (otwierając i zamykając) skutecznie wykorzystał moc z akumulatora do tego poziomu, że nie odpaliłem :( Choć problemy z audio miałem już wcześniej. Ale... może jedno z drugim jest powiązane.

 

Pozostaje kwestia tego, że Twój magik, chyba zapomniał dokończyć dobrze swoją robotę, że zacząłęś mieć problemy jak wspomniane.

 

Powodzenia dzisiaj i czekam na info!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Artura, który przerobił moje E60 z "golasa" na full opcje.

Porządny , profesjonalny warsztat ( elektronika + blacharka ).

 

P.S

 

Musisz pamiętać, że wszelkie dodatki które instalujesz po za VIN-em, serwis nie czyta tzn: mają do dupy mechaników, którzy potrafią korzystać jedynie z instrukcji serwisowej, a nie z mózgu ;D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

zapraszam do naprawy w naszej firmie, oferujemy 6 miesieczna gwarancje, wiecej na menupolskie.pl lub tel 504384405

 

Naprawa nawigacji ccc wystepujacej w e60 e90 e70 x5 x6

 

najczesciej wystepujace problemy to:

- logo bmw caly czas swieci

-restartuje sie co 15sec caly system

-czarny ekran

-podswietla sie panel frontowy nawet po wylaczeniu zaplonu, rozladowywuje akumlator

-error host 232 , 214 247 221

-brak dzwieku

-brak jakiegokolwiek lektora itp

 

 

FILM JAK WYJĄĆ JEDNOSTKĘ CCC DO NAPRAWY

Edytowane przez ajlb

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ja również polecam Artura, który przerobił moje E60 z "golasa" na full opcje.

Porządny , profesjonalny warsztat ( elektronika + blacharka ).

 

P.S

 

Musisz pamiętać, że wszelkie dodatki które instalujesz po za VIN-em, serwis nie czyta tzn: mają do dupy mechaników, którzy potrafią korzystać jedynie z instrukcji serwisowej, a nie z mózgu ;D

 

Pozdr

Jeżeli tak polecacie to jest w stanie dołożyć Comboxa do mojej E91?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Opisze swoj problem moze komus kiedys sie przydac navi professinal ccc zalanczala sie tylko do napisu bmw pozniej czarne tlo i tak wkolko blad zapisany w inpie E18F -Central registry does not match with debit configuration (Error_Registry_New) dodatkowo rozladowywalo mi akumulator po kilku dniach.Okazalo sie ze uszkodzona byla plyta w ccc podobno ktos tam juz cos kombinowal dlugo szukalem osoby ktora zrobilaby to solidnie i oczywiscie za rozsadna cene moge smialo polecic osobe z forum kedzior12 dodatkowo wgral mi menu pl i najnowsza mape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam

 

Też naprawiam CCC 519787378 jesli chcesz porady odnośnie ccc/mulf można śmiało dzwonić

 

pozdrawiam

Witam wszystkich forumowiczów.

Jestem po naprawie swojej jednostki CCC u forumowicza "kedzior12". Kontakt i naprawa przebiegła bez jakichkolwiek problemów, polecam i jeszcze raz polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

trochę późno odpowiadam, ale jak widzę jak ktoś ma garstkę postów i polecają go osoby z 1-10 postami to bym się nie zastanawiał i szukał dalej...

tak na przyszłość..

oczywiście bez obrazy kędzior...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam

 

nikt tu nikogo nie zmusza, można zadzwonić w pysk nie dam

To proszę o namiary na priv. Pytanko czy jesteś w stanie do NBT dołożyć telewizję i internet?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Bez CCC możesz jeździć, ale nie będziesz miał komunikatów dźwiękowych i tekstowych.

Akurat miałem problem z moją CCC i ten koleś z Krakowa naprawiał mi ją. Koszt 500 zł, 4 z 5 modułów nie działało. Nie wiem dlaczego.

poprosze numer do tego gościa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Mógłbyś dac jakiś namiar do tego kolesia z Krakowa bo u mnie w e61 czarny ekran,radio nie gra,czujniki pdc nie pikają,gałka od Idrive luźne się kręci.Dodatkowo po zamknięciu auta cały czas podświetlenie przycisków radia świeciło I coś tam pracowało to prawdopodobnie rozladowywalo mi aku.Wyciaglem narazie bezpiecznik podświetlenie znikło I te dźwięki z radia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Kurcze nie pomyślałem o tym wcale a wcale, ale pewnie trzeba by dołożyć jeszcze do tego 1000 kwote x a to by mi sie nie uśmiechało bo długo już jeździł tym autkiem nie będę.

 

CIC teraz kosztuje praktycznie tyle samo co NBT, więc lepiej lecieć już z takim tematem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.