Skocz do zawartości

DSC DBC ABS fault Battery Terminals Check! BMW E90 320D


mbialaszykwp.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakieś 800km od zakupu jedyne bedy jakie się wyświetlały to światła, które działały. Jednak jakieś dwa tygodnie temu zaczęła się pojawiać losowo kontrolka czerwonej bateri. Poprzedni właściciel niby niedawno wsadził nowy aku. Jednak w chłodniejsze dni 3—4na postoju nie szło go odpalic. Musiałem na kable kręcić. Ale w ubiegłą niedzielę na trasie 30km aku na czerwono świeciło się cały czas. Nie było ładowania a ja nie chciałem stanąć w lesie i dojechać do źródła prądu. Po 30km zaświeciły się kontrolki ABS i kilka innych padły zegary, wyświetlacz cała elektryka aż auto w końcu zgasło. Pojechało na lawecie do mechanika. Wymienił szczotki w alternatorze. Cis tam zlutiwal i mówił o regulatorze. Odebrałem dojechałem do domu jakieś 8km dziś do pracy jakieś 26 wszystko bez problemu. Po 8 godzinach pojechałem na miasto i w pewnym momencie przy skręcaniu w prawo zaświeciły się DSC, DBC ciśnienie w kołach i za jakiś czas ABS. Wtedy mi leko wyhamowuhe auto i prędkość spada do zera i gasnie wyświetlacz oraz radio na sekundę dwie. Zaświecą się żółta ikona bateri. Mam taki prosty miernik napiecia aku i pokazuje mi overcharging w mieście w trasie głównie full czasami normalna więc jakby nie lądował równo. Może padł aku kiedy go tak wycyckałem do zera i teraz alternator świruje?? Miał ktoś taki problem. Proszę o pomoc bo przeraża mię wizja wydatków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.