Skocz do zawartości

Powietrze w układzie niskiego ciśnienia BMW e46 320 D M47


Jakubx29

Rekomendowane odpowiedzi

BMW E46 320D M47 150 KM 2004r

Powiedzcie mi jedną rzecz z której komory jest pobierane paliwo ( zasysane paliwo ) do pompy.

Pytam ponieważ w zbiorniku 1 mam pompę która chyba służy tylko do przelewu paliwa między komorami.

Pod spodem auta mam 2 pompę która dostarcza ropę (olej napedowy ) do pompy wysokiego ciśnienia.

i teraz mam problem że pojawia mi się powietrze na układzie niskiego ciśnienia (na wejściu zasilającym pompą wysokiego siśnienia) sprawdziłem prawie wszystko i nie mam pojęcie skąd zasysa powietrze.

Wcześniej rozkręcałem pompę w zbiorniku nr1 i wyciągałem ze zbiornika nr2 czujnik poziomu paliwa zastanawiam się czy gdzieś tu nie łapie powietrza.

A jeszcze jedna sprawa czy filtr paliwa się odpowietrza ?? Pytam bo w innym aucie mam całkiem inną budowę i tam odpowietrzam a tu jest przepływowy filtr.

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pompa jest w prawej komorze (po stronie pasażera), tam ma być całe paliwo gdy jest pół zbiornika i mniej. Po wymianie filtra paliwa wystarczy kilka razy dać na zapłon i odczekać aż pompa progowa nabije ciśnienie.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.